 |
|
|
© Все права защищены. При использовании материалов ссылка на сайт desyatka.com.ua обязательна |
|
|
Господарські товариства |
|
Інформаційний лист-рахунок №2305/2403
Власникам бізнесу, керівникам підприємств, керівникам юридичних служб, юристам, гол. бухгалтерам
Запрошуємо Вас прийняти участь у консультативному семінарі
ГОСПОДАРСЬКІ ТОВАРИСТВА в 2008 році. Корпоративне управління. Корпоративні конфлікти в АТ та ТОВ. Судова практика. «Антирейдерські» технології.
28–29 травня готель «ТУРИСТ»*** м. Київ
ДОПОВІДАЧІ:
ПОТИЛЬЧАК А.I. - суддя Судової палати в господарських справах Верховного Суду України; ВОВК І.В. - суддя Вищого господарського суду України (ВГСУ); СТРАТІЄНКО Л.В. - суддя Вищого господарського суду України (ВГСУ); КОЛЕСНІКОВА Т.В. - директор Департаменту контрольно-правової роботи (ДКЦПФР); САВЛУК Т.В. - суддя Дніпровського районного суду м.Києва; ЩЕРБИНА О.В. - адвокат, к.ю.н., старший юридичний радник "Центру комерційного права". ГОЛОДНИЦЬКИЙ Е. - практикуючий юрист у сфері корпоративного права, захисту активив та протидії рейдерству, має досвід роботи в супроводженні проектів дружніх та недружніх поглинань, постійний оглядач ділових видань ("Бізнес", "Компаньйон", "Власть денег"), автор понад 150 публікацій.
ПРОГРАМА:
Реформування корпоративного законодавства в Україні в 2008р.
-
Перспективи розвитку корпоративного законодавства. Огляд зареєстрованих у ВРУ законо-проектів.
-
Правове регулювання ГТ: співвідношення кодексів зі спеціальним законодавством. Проблемні питання. Позиція ВСУ, ВГСУ. Вирішення колізій. Класифікація ГТ. Правовий статус державних акціонерних компаній. Особливості відповідальності за борги учасників холдінгу.
-
ЗУ "Про управління об’єктами державної власності". Нові нормативні документи ДКЦПФР.
-
Вимоги до статутів. Вирішення колізій між статутом і рішенням загальних зборів акціонерів у судовій практиці. Особливості формування статутного фонду, корпоративні права, податки. Наслідки, якщо статут не відповідає вимогам законодавства.
Корпоративне управління в Україні - актуальні проблеми та шляхи їх вирішення.
-
Принципи корпоративного управління – порядок їх застосування. Зразковий статут АТ. Внутрішні документи, положення про Загальні збори акціонерів (ЗЗ).
-
Управління АТ. Повноваження керівних органів. Типові помилки. Колізії. Нова судова практика. Передача управління активами стороннім особам – практичні аспекти.
-
Органи управління. Виконавчі органи (ВО): проблеми обрання/переобрання. Проблеми колегіальності та одноособовості при формуванні та роботі виборних органів. Дискусійні питання. Колізії між корпоративним та трудовим законодавством. Нові позиції ВСУ та ВГСУ. Обмеження компетенції ВО – порядок та наслідки, перевищення компетенції.
-
Розподіл компетенції між органами управління АТ. Загальні збори: Статут – хто головніший? Хто може підписувати договори, акти звірки, ін. Документи від імені АТ? Судова практика.
-
Загальні збори господарських товариств (ЗЗ): проблеми скликання і проведення. Можливі зловживання та засоби протидії (усунення небажаних акціонерів від участі; нюанси формування порядку денного). Дотримання вимог ЦКУ при проведенні ЗЗ (ухвалення рішень, позбавлення голосу, виключні повноваження). Обов’язковість участі у ЗЗ. Порядок прийняття рішень у ЗЗ. Типові помилки. Оформлення документів ЗЗ (зміни статуту, протоколи). Визнання рішень ЗЗ недійсними в судовому порядку – практика ВСУ та ВГСУ. Методи забезпечення кворуму.
Корпоративні конфлікти в АТ та ТОВ. Судова практика.
-
Проблеми підвідомчості корпоративних спорів. Нова палата ВГСУ.
-
Оскарження актів в рамках спору про право - судова практика ВГСУ.
-
Нові види судових спорів: припинення зловживання правом та визнання відсутності прав - використання у рейдерських технологіях. Коментар та поради фахівця.
-
Судова практика розгляду спірних питань щодо діяльності органів управління.
-
Визнання недійсними установчих документів ГТ - підстави та наслідки. Судова практика.
-
Відчуження корпоративних прав. Практика виключення учасника ГТ у судовому порядку. Помилки при виході учасників. Корпоративні права, що не можуть відчужуватись за ЦК, ГК.
-
Спори, пов’язані з розміщенням та обігом акцій.
-
Майнові спори в АТ. Спори між керівними органами і акціонерами. Спори про дивіденди. Відчуження майна поза волею акціонерів. Визнання угод, порушуючих права акціонерів недійсними. Заборона на відчуження майна в порядку забезпечення позову.
-
Конфлікти між засновниками та керівництвом.
-
Ліквідація, реорганізація та банкрутство АТ, ТОВ. Наслідки зменшення чистих активів. Дострокове виконання зобов'язань і повернення боргів на вимогу кредиторів.
-
Нові підстави для ліквідації господарського товариства (ГТ). Аналіз нової судової практики.
-
Інформаційні конфлікти АТ,діловодство, документообіг.Зміни.Втрата документів АТ, її оформ-лення, відмінність від крадіжки.Новели ВСУ.Строки зберігання документів, легальне їх знищення.
-
Забезпечення позову і заяв, що пов'язані з розглядом корпоративних конфліктів у суді. Спірні питання забезпечення - заборона на проведення, заборона брати участь у зборах , тощо.
Корпоративні захоплення. Захист від недружніх поглинань. Схеми захисту активів.
-
Злиття та поглинання в Україні. Прийняття рішення: від дружнього поглинання до агресивного.
-
Роль судової та правоохоронної системи у недружніх поглинаннях. Маніпуляції з підсудністю та перенос справ до іншого суду. Судові клони. Процесуальні технології створення «тихих» судових рішень. Протилежні судові рішення.
-
Цілі та об’єкти захоплення. Ознаки рейдерської атаки.
-
Недружні поглинання та грінмейл. Помилки менеджменту, що ведуть до втрати бізнесу. Погли-нання крізь корпоративний контроль, перехоплення управління, рейдерський захват активів.
-
Протидія поглинанням крізь захват корпоративного контролю.
-
Схеми захисту активів. Реструктуризація в групу компаній. Холдингові компанії. ДП. Передача активів в управління. Заставна схема.
-
Оперативні схеми захисту активів: одержання судових заборон на відчуження та арешт активів, обтяження активів. Угоди з рухомим та нерухомим майном. Фіктивне банкрутство. Анулювання договорів, як захід від нападу крізь банкрутство.
Учасники семінару отримають:
I. Книгу Тенькова С.О «Коментар судової практики розгляду юридичних помилок у документах» (352с.) «Юринком Інтер», 2007;
ІІ. Ділові аксесуари, необхідні для роботи на семінарі.
III. Сертифікат про проходження курсу |
Зробити заявку на участь необхідно тут або за телефоном: (8-044) 451-88-12 (багатоканальный) e-mail: alana@svitonline.com
Вартість участі одного слухача 1190 грн.
В рахунок вказаної суми входить плата за:
Реєстрація учасників з 9.00 до 10.00 за адресою м. Київ, вул. Раїси Окіпної 2, готель „Турист”. Проїзд на метро до станції "Лівобережна".
Бронювання готелю Ми розмістимо Вас в готелі «Турист»*** м. Києва. Заявку на бронювання необхідно подати не пізніше ніж за 4 доби до дати заїзду. Оплата проживання - за готівку в день заїзду.
Для участі необхідно
- заповнити заявку на участь та відправити її
по факсу: (8-044) 451-88-12 e-mail: alana@svitonline.com
- отримати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом (e-mail, факсом);
- оплатити участь.
«ВЕРНУТЬСЯ К СПИСКУ МЕРОПРИЯТИЙ»
|
|
|
 |