Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
Земельні відносини

Інформаційний  лист-рахунок № 2410/2710

Керівникам, юристам, головним бухгалтерам.
Запрошуємо Вас прийняти участь в консультативному семінарі

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ.

Нове в законодавстві. Право власності, користування, оренда. Відчуження земель в умовах мораторію.

Доповідачі: керівні працівники Держземагентства України, Держінспекції з контролю земельних ресурсів, судді Вищого адміністративного суду України, провідні  спеціалісти-практики в галузі земельного права.

24 – 25 жовтня               готель  «ТУРИСТ» ***                  м. Київ

Основні напрямки державної земельної політики на 2008 рік.

Спільне застосування кодексів та спеціального законодавства в сфері земельних відносин.

Види прав на земельні ділянки та їх документальне оформлення – нове в законодавстві: право власності, право постійного (безстрокового) користування, оренда, суборенда. Сервітут: земельний та особистий. Нове в законодавстві щодо сервітутів: порядок встановлення (в т.ч. в судовому порядку), дія, випадки припинення.Суперфіцій: підстави щодо його виникнення, припинення ( як бути, якщо закінчилось будівництво), та його наслідки. Емфітевзіс.Чи можливе встановлення емфітевзісу та суперфіцію на державних та комунальних землях? Проблеми держреєстрації суперфіцію та емфітевзису-ризики для землекористувачів. Виділення земельних ділянок працівникам соціальної сфери – проблемні питання.

Особливості набуття прав на землю житлової та громадської забудови, транспорту, зв’язку, енергетики, промисловості, оборони.

Особливості набуття прав на землю, частково зайняту іншими землевласниками або земле-користувачами. Фіксація відсутності можливих землевласників і землекористувачів.Порядок припинення прав землевласників і землекористувачів в договірному і судовому порядку. Припинення права власності на об’єкт нерухомості, фактично відсутній на земельній ділянці.

Земельні торги: придбання земельних ділянок на аукціонах та конкурсах. Отримання права на оренду землі: законодавче забезпечення проведення земельних торгів. Суб’єкти та об’єкти аукціону та конкурсу. Порядок ліцензування діяльності на проведення торгів. Компетенція організаторів.Підготовка лотів: перелік ділянок, технічні паспорти, характеристики земельних ділянок.Правила проведення торгів. Наслідки порушення для  учасників та організаторів торгів.Оформлення результатів торгів. Засоби обходу конкурсу (аукціону. Схеми, практика).

Землі державної та комунальної власності: розмежування державних та комунальних земель Отримання у власність державних та комунальних  земель. Постійне користування землею: приховані можливості. Оренда земель державної та комунальної власності: відвод землі та оформлення оренди, договір оренди, викуп ділянки з оренди, можливості суборенди. Зміни розміру орендної плати в односторонньому порядку.

Компетенція місцевих органів влади: конфліктні і спірні питання. Наслідки  порушення компетенції при передачі землі. Втручання і компетенція прокурора.

Цільове призначення землі та механізми його зміни. Встановлення цільового призначення процедура та документальне оформлення. Якщо цільове призначення встановлено невірно — що робити? Зміна цільового призначення земельних ділянок приватної, кому-нальної та державної власності; арендованих земель– механізми, практика, ризики. Особли-вості по деяких категоріях земель. Зміна цільового призначення с/гземель. Обґрунтування та документи. Підстави для відмови. Можливі ризики. Як обійтись без зміни цільового при-значення. Контроль щодо дотриманням цільового призначення. ).Нецільове використання як основа вилучення земельної ділянки чи розірвання договору оренди – остання практика.

Оформлення прав на землю.

Ринок несільськогосподарських земельних ділянок в Україні. Продаж, дарування, зміна та інше відчуження земельних ділянок громадянами та юридичними особами. Вимоги до договорів про відчуження земельних ділянок. Земельні аукціони та земельні конкурси.

Ринок сільськогосподарських земель. Операції з земельними ділянками на які не розповсюджується мораторій. Особливості правового статусу фермерських господарств та садових ділянок. Правові засоби «обходу» мораторію та їх судові наслідки. Оренда та емфітевзіс як альтернатива власності. Продаж земель особистого селянського господарства (ОСГ).  Операції з земельними паями.

Будівництво на «заборонених» землях. Види  будівництва залежно від категорій та цільо-вого призначення землі. Як проводити будівництво на с/г землях. Що можна зробити в межах цільового призначення. Самовільне будівництво — практика легалізації. Можливості житлової забудови за межами населеного пункту. Землі природно-заповідного фонду та ін-шого природо-охоронного призначення – умови та можливості забудови, практичні нюанси отримання дозволу на забудову. Землі оздоровчого призначення – статус, будівництво поза зоною санітарної охорони, як оформити дозвільну документацію. Землі рекреаційного призначення -практичний досвід забудови. Як будувати на землях пансіонатів, санаторіїв і баз відпочинку. Як забезпечити безпеку забудовника. Землі лісового та водного фонду. Отримання земель лісового фонду в складі сільгоспугідь: оформлення забудови. Об’єкти житлового будівництва, які можна будувати на таких землях. Землі історико-культурного призначення—будівництво, реконструкція, реставрація.

Примусове припинення прав на земельну ділянку, в т.ч. права приватної власності та на ділянки в оренді.

Судова практика по „орендно-земельних” спорах.

Відповідальність за порушення земельного законодавства. Нові правові механізми регулювання самозахватів.

Учасники семінару отримають:

І. Альбом нормативно-методичних матеріалів;

ІІ. Ділові аксесуари необхідні  для работи;

ІІІ. Сертифікат.


Зробити заявку на участь необхідно тут 
або

                за телефонами:  (8-044) 451-88-12 (багатоканальний)
                e-mail:                alana@svitonline.com.ua

Вартість участі одного слухача 1260 грн.

В рахунок вказаної суми входить плата за:

 • доповіді та консультації; 
 • методичні матеріали;
 • ділові аксесуари;
 • обіди в дні занять;
 • каву в перервах. 

Реквізити для оплати: р/р № 2600330376 в АБ „Діамантбанк” м. Києва, МФО 320854 код 23499309 Одержувач - ТОВ „Кортекс”. Формулювання платежу: «За інформаційно-консультативні послуги згідно листа-рахунка  № 2410»

Реєстрація учасників: з 9.00 до 10.00 за адресою м. Київ, вул. Раїси Окіпної 2, готель „Турист”. Проїзд на метро до станції „Лівобережна”.
Початок семінару о 10.30.

Бронювання готелю: ми розмістимо Вас в готелі «Турист»*** м. Києва. Заявку на бронювання  необхідно  подати тут не пізніше ніж за 4 доби до дати заїзду. Оплата проживання - за готівку

Для участі необхідно:

 • заповнити заявку на участь та відправити її
  по факсу: (8-044) 517-68-65; (8-044) 451-88-12
   e-mail:       alana@svitonline.com.ua
 • отримати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом (e-mail, факсом);
 • оплатити участь.

«ВЕРНУТЬСЯ К СПИСКУ МЕРОПРИЯТИЙ»