Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

Керівникам, юристам, головним бухгалтерам.
Запрошуємо Вас прийняти участь в консультативному семінарі

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ:
зміна цільового призначення та відчуження земель в умовах мораторію. Забудова на «заборонених» землях.
Практика вирішення конфліктів

Доповідачі: 
Куценко Антон Сергійович -  директор юридичної компанії «Куценко і партнери», третейській суддя постійно діючого третейського суду при Всеукраїнській громадській організації  «Український правовий союз»

Калініченко Алла Георгіївна -  заступник директора Дослідного інституту інвестиційного проектування (екс-директор юридичного департаменту Держкомзему України)

Суддя -  Вищого господарського  суду України

27 - 30 червня   готель «ЯЛТА-ІНТУРИСТ»****  м. ЯЛТА

ПРОГРАМА:

Цільове призначення землі та механізми його зміни в умовах мораторію. Цільове призначення та цільове використання. Встановлення цільового призначення – процедура та документальне оформлення. Якщо цільове призначення встановлено невірно — що робити? Порядок зміни цільового призначення земельних ділянок приватної, комунальної та державної власності; земель, які перебувають у користуванні – механізми, практика, ризики. Хто виступає ініціатором. Особливості по деяких категоріях земель. Зміна цільового призначення сільськогосподарських земель в умовах мораторію. Обґрунтування та документи, необхідні для зміни цільового призначення. Процедура зміни. Підстави для відмови. Необхідні дії. Шляхи забезпечення гарантій. Можливі ризики. Як обійтись без зміни цільового призначення – поради експертів. Контроль щодо дотримання цільового призначення. Можливі наслідки порушення (адмінвідповідальність, вилучення землі тощо).

Види прав на земельні ділянки та їх документальне оформлення: право власності, право постійного (безстрокового) користування, оренда, суб- оренда, сервітут, емфітевзіс, суперфіцій.

Особливості набуття прав на землю житлової та громадської забудови, транспорту, зв’язку, енергетики, промисловості, оборони.

Особливості набуття прав на землю, частково зайняту іншими земле- власниками або землекористувачами. Визначення (фіксація) відсутності можливих землевласників і землекористувачів. Порядок створення і діяльності комісій по фіксації «де-факто».  Порядок припинення прав землевласників і землекористувачів в договірному і судовому порядку. Припинення права власності на об’єкт нерухомості, фактично відсутній на земельній ділянці.

Ринок несільськогосподарських земельних ділянок в Україні. Продаж, дарування, міна та інше відчуження земельних ділянок громадянами та юридичними особами. Вимоги до договорів про відчуження земельних ділянок. Земельні аукціони та земельні конкурси.

Ринок сільськогосподарських земель в умовах мораторію. Що забороняє мораторій на відчуження земель і яких земель він стосується. Операції з земельними ділянками на які не розповсюджується мораторій. Особливості правового статусу фермерських господарств та садових ділянок. Правові засоби «обходу» мораторію на відчуження с/г земель в рамках існуючого правового поля. Продаж земель особистого селянського господарства (ОСГ). Операції з земельними паями. Робота в умовах мораторію. Отримання у власність державних земель сільськогосподар- ського призначення в 2007р.: можливості виводу з під мораторію, набуття права оренди з набуттям права викупу, емфітевзіс, використання  договорів міни як альтернативи купівлі-продажу, вилучення для суспільних потреб , засоби стати власником земельної ділянки без її відчуження, зміна цільового призначення. Операції, що можуть бути визнані недійсними. Ризиковані операції з с/г землями: оформлення договорів до дати мораторію, визнання укладених договорів недійсними, тощо.

Будівництво на «заборонених» землях. Види  будівництва залежно від категорій та цільового призначення землі. Як проводити будівництво на с/г землях в 2007 р. Що можна зробити в межах цільового призначення. Самовільне будівництво — практика легалізації, можливості житлової забудови за межами населеного пункту. Землі природно-заповідного фонду та іншого природо-охоронного призначення – умови та можливості забудови, практичні нюанси отримання дозволу на забудову. Землі оздоровчого призначення – статус, будівництво поза зоною санітарної охорони, як оформити дозвільну документацію. Землі рекреаційного призначення — практичний досвід забудови. Як будувати на землях пансіонатів, санаторіїв і баз відпочинку. Як забезпечити безпеку забудов- ника. Землі лісового та водного фонду. Отримання земель лісового фонду в складі сільгоспугідь: оформлення забудови. Об’єкти житлового будівництва, які можна будувати на таких землях. Землі історико-культурного призначення — будівництво, реконструкція, реставрація. Дозвільні нюанси.

Примусове припинення прав на земельну ділянку, в т.ч. права приватної власності та на ділянки в оренді. Викуп (вилучення) земель для суспільних потреб. Вартість, за якою повинна вилучатись ділянка (збитки, упущена вигода, тощо). Нецільове використання як основа вилучення земельної ділянки чи розірвання договору оренди.

Судова практика по „орендно-земельних” спорах.

Зробити заявку на участь та зареєструватись необхідно за телефонами (багатоканальні)

(8-044)  451-88-12; (8-044)  502-83-16

Вартість участі одного слухача 1986 грн. (в т.ч. ПДВ 331) 
Оплата до 16 червня!

В рахунок вказаної суми входить плата за:

 • 2-місне проживання в комфортабельних номерах готелю «Ялта-Інтурист» (телевізор, кондиціонер, холодильник, сучасні меблі) ;
 • сніданки  та обіди  в дні занять (28-29 червня);
 • сніданок в день від’їзду (30 червня);
 • лекції та консультації;
 • методичні матеріали;
 • ділові аксесуари;
 • екскурсійну програму; 
 • користування басейном;
 • вечерю-презентацію.

Реквізити для оплати 

р/р № 2600330376 в АБ „Діамант банк” м. Києва,  МФО 320854 код 23499309 Одержувач - ТОВ „Кортекс”. Призначення  платежу: «За інформаційно-консультативні послуги згідно листа-рахунка № 2706. ПДВ ___»

Адреса проведення

м. Ялта, вул. Дражинського 50, готель «Ялта-Інтурист»
Заїзд 27 червня    Офіційний час заселення в готель – 15.00

Від їзд 30 червня   Офіційний час виїзду з готелю  – 12.00

Для участі необхідно:

 • оплатити участь  по наведеним вище реквізитам;
 • зареєструватися  по т/ф. 451-88-12 (багатоканальні)

«ВЕРНУТЬСЯ К СПИСКУ МЕРОПРИЯТИЙ»