Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
Податкові перевірки Нова Судова Практика ВАСУ ВСУ Нове в Судовій Практиці Податкові Перевірки ДФС Кримінальна Відповідальність Обшуки Виїмки Допити Арешт Майна Судово-Податкові Доктрини Реальність Фіктивність Господарської Операції

Семінар проводиться за програмою акредитованою НААУ з видачею  Сертифікату про проходження навчання та підвищення кваліфікації.

 

ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ у 2016 році. 
Нові нюанси відносин з контролюючими та правоохоронними органами. Обшуки та виїмки на підприємстві. Допити. Арешт майна. Конфіскація та спеціальна конфіскація. Ефективні заходи
захисту бізнесу, активів  та посадових осіб. 
       

 21 квітня м. Київ          

Семінар проводять:

ПАРТНЕРИ ВЕДУЧОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ 
в сфері податкових спорів та ведення господарської діяльності –
ЕКС-КЕРІВНИКИ Слідчих підрозділів МВС та податкової міліції
 

           

Програма семінару:


Блок 1. ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ.

 1. Податкові перевірки. З чого починаються проблеми з фіскальними органами. «Казуси» зі станом підприємств, договори про надання звітності в електронному вигляді та практика їх одностороннього з  розірвання з боку ДФС , відмова в прийнятті електронної звітності як окремі фактори тиску на бізнес.
 2. Зустрічні звірки. Актуальні зміни в порядку проведення, огляд нормативних та законодавчих актів, а також відомчих документів Кабінету міністрів України, Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України.
 3. Деякі актуальні зміни в податковому законодавстві щодо підстав для проведення податкових перевірок. Акти без винесення податкових повідомлень-рішень, обнуління витрат, податкового кредиту та податкових зобов’язань, участь в «ланцюгах», «дефектність документів», «фіктивність» контрагента тощо, питання дії мораторію на перевірки платників податків, судова практика по системному аналізу норм податкового законодавства.
 4. Практичні рекомендації суб’єктам господарювання у зв’язку з податковими та іншими перевірками. Підстави допуску, практичні аспекти  взаємовідносин з перевіряючими до та безпосередньо під час перевірок. Типові помилки, які допускають як представники контролюючих органів так і платники податків у зв’язку з податковими перевірками.
 5. Позиція сторони захисту у зв’язку з проведенням податкових перевірок з урахуванням актуальних змін до ПК та КПК. Практичні аспекти оскарження протиправних дій чи бездіяльності, а також рішень контролюючих органів.

Блок 2. ЗАПИТИ, ВИЇМКИ, ОБШУКИ (ОГЛЯД).

 1. ЗАПИТИ ПРО НАДАННЯ ДОКУМЕНТІВ. Алгоритм взаємовідносин з контролюючими та правоохоронними органами. Підстави для надання, документів (ст.син. 40, 93, глава 15 КПК України). Приклади неправильних запитів. Зразки правильних відповідей. Чи можно не надавати документи і які можуть бути наслідки.
 2. ВИЇМКА (тимчасовий доступ до речей і документів): що робити, якщо до Вас прийшли з вилученням. Підстави для проведення вилучення. Варіанти вручення ухвали суду про тимчасовий доступ. Строки надання речей та документів.  Наслідки ненадання документівні.
 3. ОБШУК В КОМПАНІЇ: дії співробітників під час його проведення. ОБШУК В КВАРТИРІ У ПОСАДОВИХ ОСІБ та інших працівників. Підстави проведення. Хто може проводити обшук, хто повинен бути присутнім при його проведенні, які документи повинні бути пред’явлені перед його проведенням. В який час може проводитись обшук. Дії співробітників підприємства під час його проведення. Чи допустять адвоката, журналістів, депутатів та інших осіб, якщо обшук вже почали проводити. Проникнення в приміщення офісу, складу, будинку, квартири. Як попередити перевищення повноважень слідчим, оперативним уповноваженим, прокурором. Порядок проведення обшуку. Що можуть вилучити під час проведення обшуку. Чи можуть вилучити особисті речі. Чи можуть відчиняти закриті приміщення та вскривати сейфи. Ухвала слідчого судді про обшук, що в ній повинно бути викладено, строк дії. Які документи складаються та вручаються після проведення обшуку, процедура ознайомлення з ними..Які вилучені речі та документи повинні бути внесені в протокол обшуку. Фіксація порушень. Чи можна оскаржити ухвалу про проведення обшуку.

Блок 3. ДОПИТИ СЛУЖБОВИХ ОСІБ, АРЕШТ МАЙНА, КОНФІСКАЦІЯ ТА СПЕЦІАЛЬНА КОНФІСКАЦІЯ.

 1. ДОПИТИ СЛУЖБОВИХ ОСІБ. Виклик на допит, основні вимоги до оформлення повістки та порядок її вручення. Поважні причини неприбуття на виклик. Наслідки неприбуття на допит за викликом без поважних причин.
  Права та обов’язки свідка у кримінальному провадженні. Особливості допиту посадових осіб та інших працівників  в тому числі за фактом вчинення таких злочинів як несплата податків та/чи фіктивне підприємництво. Як поводитись на допиті, аби не зашкодити собі та як уберегтися від стандартних помилок, пов’язаних із допитом.  Ефективне користування правами свідка, на що звертати увагу під час допиту та оформлення протоколу. Адвокат - найкращий помічник під час допиту, особливості поведінки на допиті без участі адвоката. Основні правила підготовки до допиту, деякі категорії найбільш поширених запитань до посадових осіб та працівників підприємства, що пов’язані із випадками розслідування правопорушень за фактами несплати податків та/чи фіктивного підприємництва, особливості формування на них відповідей.
 2. АРЕШТ МАЙНА. Підстави та порядок накладення арешту на майно з урахуванням змін законодавчих положень 2016 року. Які обставини мають враховуватись правоохоронними органами та судом під час арешту майна. Визначення майна, на яке може накладатись арешт. Арешт майна, що перебуває у власності добросовісного набувача. Порядок арешту тимчасово вилученого майна. Права власників майна щодо оскарження арешту майна. Основні законодавчі положення щодо порядку оскарження та скасування арешту на майно. Практичні рекомендації щодо процедури повернення майна, яке арештовано, та майна, яке вилучено під час обшуку. Останні тенденції у роботі правоохоронних органів щодо застосування арешту на майно.
 3. СПЕЦІАЛЬНА КОНФІСКАЦІЯ. Коротка характеристика новел, що передбачають спеціальну конфіскацію. У яких випадках може бути застосована процедура спеціальної конфіскації. Визначення майна, що може підлягати спеціальній конфіскації. Коло осіб, майно яких може підлягати стягнення за процедурою спеціальної конфіскації. Ризики, що закладені у законодавчих положеннях про застосування спеціальної конфіскації, та можливі негативні наслідки для суб’єктів господарювання у разі проявів таких ризиків у практичній діяльності правоохоронців.

Блок 4. ВІДКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ в сфері фінансово-господарської діяльності.
             Що потрібно знати щоб бути в безпеці від відкриття кримінального провадження.

 1. Повноваження правоохоронних і контролюючих органів у сфері контролю фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання.
 2. Кримінальне провадження як інструмент контролю фінансово-господарських операцій та інструмент втручання у господарську діяльність платників податків.
 3. Повноваження прокуратури у сфері контролю фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання.
 4. Ухилення від сплати податків – основний вид претензій з боку правоохоронних органів, що безпосередньо пов’язані з фінансово-господарською діяльністю суб’єктів господарювання
 5. Практика розмежування податкового спору та умисного ухилення від сплати податків: теоретично – це звичайний спір між фіскалами та господарюючим суб’єктом щодо правильності нарахування та сплати податків, а на практиці – донарахування податків на суму понад 689 тис. грн. (або навіть підозра у цьому, припущення), що призводить до відкриття кримінального провадження за ст. 212 КК України.
 6. Податкова перевірка з донарахуванням податків чи відкриття кримінального провадження за ухилення від сплати податків: що спочатку, або «хто перший»?Підстави та особливості внесення інформації до ЄРДР і відкриття кримінального провадження за законом (ст. 214 КПК України) та на практиці, у тому числі за ст. 212 КК України. Особливості відкриття та розслідування «фактових» кримінальних проваджень стосовно службових осіб. Негласні слідчі та розшукові дії. Ризики для службових осіб, власників суб’єктів господарювання.

Блок 5. Процедурні аспекти податкового контролю в судовій практиці. Нові тенденції.

 1. Вплив процедурних порушень на результати податкових перевірок. Оскарження наказів про проведення перевірок.
 2. Проблемні питання застосування мораторію на перевірки.
 3. Інформаційно-аналітичні бази контролюючих органів і їх вплив на права платників податків: відмінності в позиціях ВАСУ ВСУ; неоднозначна судова .практика, можливі перспективи.
 4. Чи виключається кримінальне переслідування до узгодження ППР.

Блок 6. Неоднозначна практика ВСУ в окремих категоріях податкових спорів

 1. Способи захисту при поверненні бюджетного відшкодування та надмірно сплачених податків.
 2. Вплив дефектів правового статусу контрагентів платника податків на підтвердження податкового кредиту по ПДВ: фіктивність контрагента згідно з вироком за ст. 205 КК, пояснення посадових осіб про непричетність до діяльності, дефекти "контрагентів контрагента (ланцюжок поставок) - розворот у судовій практиці, розподіл функції доведення. Перспектива - вироки про затвердження винності.
 3. Чи залишаться "судові доктрини" в практиці податкових спорів?

Блок 7. Судові спори щодо оскарження ППР на основі висновків про нереальність операцій.

 

 

Вартість участі:


 • Вартість участі одного слухача 1740 грн.

Знижки:


 • Для двох учасників від однієї організації               – знижка 5%
 • Для трьох і більше учасників від однієї організації  – знижка 7%

Вартість включає:


 • лекції і консультації;
 • CD-диск з нормативно-методичними матеріалами;
 • ділові аксесуари;
 • обід у ресторані;
 • кава-брейки рівня 5*у перервах;
 • сертифікат.

 Для участі необхідно:


 • заповнити і відправити заявку на участь;   
 • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом (e-mail, факсом);
 • оплатити участь.

Додаткова інформація:


 • (044) 451-88-12
 • (044) 393-14-66
 • (050) 312-34-73    

Версия для печати