Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
Тендеры Госзакупки в Украине Проведение Тендеров Участие в Тендерах Тендери Державні закупівлі в Україні Проведення Тендерів Участь в тендерах Тендери в будівництві

 ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ 
 та КОНКУРСНІ ТОРГИ В УКРАЇНІ.
 
Державне регулювання та контроль.
 ТЕНДЕРИ-2015.Правила організації і
  проведення. Юридичні та практичні
  аспекти. (Для Замовників та Учасників).
  

      19 - 20 травня  м. Київ   

 

Семінар - практикум проводять:

МАКСИМЕНКО З.В. - експерт з питань держзакупівель з 15-м досвідом в наданні консалтингових послуг.
                                                Один з розробників  законодавства і  нормативно-правових актів сфери держзакупівель. 
                                                Автор методичних рекомендацій в системі державних закупівель товарів, робіт і  послуг. 
                                                Сертифікати з правил The World Bank Group, "Державні закупівлі"  і Свідоцтво про
                                                 підвищення кваліфікації у сфері держзакупівель. Стажувалася в Польщі, Фінляндії.  

КОЛІСНИК Т. В.       –  експерт з питань державних закупівель.                                                                                   


Програма семінару:


 1. Сучасний стан нормативно-правового поля здійснення державних закупівель: аналіз кардинальних змін у законодавстві.
 2. Державне регулювання та контроль у сфері держзакупівель в 2015 році. Втручання органів, які уповноважені на здійснення контролю у сфері закупівель, у проведення процедур закупівель. Відновлення перевірок Держфінінспекції у 2015 році.

  •  Нові зміни до Порядку перевірок держзакупівель Держфінінспекцією і її територіальними органами.
  •  Методичні рекомендації щодо перевірок держзакупівель Держфінінспекцією та її територіальними органами.
  •  Концепція ризикоорієнтованого відбору об'єктів контролю до плану контрольно-ревізійної роботи.
 3. Законодавчі підстави для проведення закупівель в електронній формі.
 4. Планування закупівель: ефективна організація закупівель протягом року. Нові межі для проведення закупівель. Особливості формування річного плану державних закупівель. Відшкодування, законні варіанти уникнення проведення відповідних процедур закупівель.  Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі: порушення або правомірне рішення. Рекомендації.Проведення закупівель без затвердженого фінансування.
 5. Загальні умови здійснення закупівель. Скасування необхідності публікації інформації. Оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі Уповноваженого органу: порядок, строки, витрати. Розміщення інформації англійською мовою. Рекомендації щодо роботи з веб-порталом з питань державних закупівель щодо оприлюднення інформації. Нове у виборі строку подання пропозицій конкурсних торгів.
 6. Окремі аспекти проведення процедур закупівель. Відкриті торги. Двоступеневі торги. Запит цінових пропозицій. Попередня кваліфікація учасників: необхідність та доцільність проведення.
 7. Здійснення закупівель за рамковими угодами.
 8. Особливості проведення переговорної процедури. Підстави для застосування, порядок проведення. Обґрунтування підстави для застосування процедури закупівлі. Наслідки застосування переговорної процедури для замовника. Закупівля енергоносіїв, водо-, теплопостачання, водовідведення, закупівлі у інших монополістів.
 9. Особливості здійснення закупівель у сфері забезпечення будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг.
 10. Організаційні та практичні аспекти діяльності комітетів з конкурсних торгів та обмеження щодо участі у них. Порядок функціонування комітету з конкурсних торгів. Необхідність проходження навчання та підвищення кваліфікації членів комітету з конкурсних торгів. Функції комітету з конкурсних торгів. Формування профільних комітетів з конкурсних торгів. Можливість включення до комітетів з конкурсних торгів представників вищих органів. Залучення експертів, консультантів у проведенні процедур закупівель. Централізовані закупівлі, існування єдиних комітетів з конкурсних торгів: реальність чи порушення чинного законодавства. Періодичність оновлення комітету з конкурсних торгів. Відповідальність членів комітету з конкурсних торгів. Необхідність інформування замовником контролюючих та правоохоронних організацій про заплановані процедури закупівлі, зокрема розкриття пропозицій.
 11. Документація конкурсних торгів. Порядок видачі та оприлюднення. Зміст. Нове в наданні роз’яснень щодо документації конкурсних торгів та внесення змін до неї. Кваліфікаційні критерії відбору учасників. Нові критерії чи повернення до забутих? Виконання аналогічних договорів – правомірна вимога чи дискримінація. Забезпечення пропозиції конкурсних торгів, забезпечення виконання договору про закупівлю: гарантія чи виконання норм Закону? Оптимальний вибір способу і розміру забезпечень.
 12. Дії замовників та учасників під час проведення процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів. Порядок подання пропозицій конкурсних торгів, проведення процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів та участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів учасників, порядок отримання інформації щодо торгів: можливість неприйняття пропозицій конкурсних торгів через неотримання документації конкурсних торгів чи через відсутність відповідного запрошення; особливості прийняття пропозицій конкурсних торгів та проведення розкриття пропозицій конкурсних торгів; допуск представників учасників на процедуру розкриття; відміна торгів та визнання їх такими, що не відбулися; рекомендації; роль учасника; можливість прийняття участі у процедурі розкриття без подання пропозиції.
 13. Особливості здійснення вивчення та оцінки пропозицій конкурсних торгів. Виправлення арифметичних помилок. Новий порядок відмови в участі у процедурі закупівлі: обов’язки і права замовників та учасників. Які учасники протягом 3-х років не зможуть приймати участь у торгах? Порядок відхилення пропозицій конкурсних торгів. Критерії оцінки: ціна чи ціна з урахуванням інших показників. Варіанти методик оцінки.
 14. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися. Акцепт пропозиції конкурсних торгів та укладення договору про закупівлю. Інформування учасників про результати проведення процедури закупівлі.
 15. Особливості оскарження процедур закупівель. Можливість оскарження «неучасниками». Порядок розгляду скарг замовниками. Особливості розгляду скарг органом оскарження: нові строки для подання скарг, статус прийнятих рішень.
 16. Договір про закупівлю. Нові строки укладення договору про закупівлю. Можливість застосування попередньої оплати. Нові умови, при яких можлива зміна істотних умов договору. Недійсність договору про закупівлю.Продовження дії договорів на наступний рік. Оприлюднення інформації про внесення змін до договору та звіту про виконання договору.
 17. Відповідальність за порушення чинного законодавства у сфері державних закупівель. Адміністративна та кримінальна відповідальність. Порядок складання адмінпротоколів Держфінінспекцією та її територіальними органами (ст. 164-14). Особливості складання адміністративного протоколу при порушеннях у сфері держзакупівель.
 18. Типові порушення, яких слід уникати. Штрафні санкції.

Вартість участі:


 • Вартість участі одного слухача - 1990 грн. 

Знижки:


 • Для двох учасників від однієї організації                  – знижка 5%
 • Для трьох і більше учасників від однієї організації  знижка 10%

Вартість включає:


 • лекції і консультації;
 • CD-диск з нормативно-методичними матеріалами;
 • ділові аксесуари;
 • обіди у ресторані;
 • кава-брейки рівня 5*у перервах;
 • сертифікат.

Для участі необхідно:


 • заповнити і відправити заявку на участь;
 • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом (e-mail, факсом);
 • оплатити участь.

Додаткова інформація:


 • (044) 451-88-12
 • (044) 393-14-66
 • (050) 312-34-73    

Версия для печати