Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна


G Analytics

Семінар Вебінар онлайн Будівництво 2020 Нові зміни в будівництві експертиза проектної кошторисної документації Реєстр містобудівних умов будівельної діяльності Містобудівні умови та обмеження


Семінари для інженерів юристів, керівників, інженерів, кошторисників Замовників та Підрядників, архітекторів, проектувальників.

БУДІВНИЦТВО в 2020 - 2021р. 

Нові зміни в будівництві. Дозвільна та проектна

документація. Нова процедура отримання

дозвільних документів. Контроль та нагляд.

ДАБІ, ДІМ. Добровільне страхування замість

дозвільних процедур - новий механізм. Реєстр

будівельної діяльності. Кошторисне нормування

та ціноутворення у будівництві. Будівництво,

реконструкція, перепланування: юридичні

аспекти. Договірні відносини у будівництві. 
22-23 вересня,  м. Київ


Семінар по будівництву проходить в двох форматах: 

Семінар / Вебінар
( 10:00 - 17:00 )
Семінар по будівництву проводять :

Берендєєва О. В. - в. о.  директора ДП «Укрдержбудекспертиза».

Сергієнко О. В. - Радник Голови Державної Архітектурно-Будівельної Інспекції України. Екс Начальник Управління дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції УкраїниРадник профільного комітету Верховної Ради України.

Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в галузі будівництва та нерухомості. Директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Івлєва Н. П. - завідувач відділу ДП НДІБК, судовий експерт з будівельно-технічної експертизи.

Кононенко Т. Ю. - член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.

Кисіль В. В. - один з найкращих юристів України в галузі будівництва та нерухомості (рекомендований міжнародним юридичним рейтингом The LEGAL 500 EMEA - 2014), адвокат, партнер, керівник практики будівництва та нерухомості ЮФ "КРD-Consulting". Фірма визнана лідером в сфері будівництва та нерухомості в Україні в 2016р.(за міжнародним рейтингом The LEGAL 500 EMEA-2016).

ПРЕДСТАВНИК - Міністерства розвитку громад та територій України.


Про що цей семінар по будівництву :


 • Нова модель розподілу повноважень у сфері містобудування. 
 • Добровільне страхування замість дозвільних процедур - новий механізм та його впровадження.
 • Архітектурний будівельний контроль та нагляд. Розмежування контрольних та наглядових функцій. Децентралізація. 
 • Ліквідація ДАБІ. Запуск ДІМ. Розмежування повноважень. Застосування механізму дотримання контролю за дотриманням ліцензійних умов. ДССМ. 
 • Використання принципу альтернативного контролю – альтернатива дозвільних процедур.
 • Дозвільна та проектна документація на будівництво.
 • Новий порядок виконання підготовчих та будівельних робіт. Коли замовник набуває право? Нова процедура отримання дозвільних документів у будівництві: чек-листи(повна документація), алгоритм, підстави відмови.
 • Професія інженер – консультант. Схема участі на всіх стадіях інвестиційно – будівельного проекту. Інженери – консультанти як суб’єкти господарювання, як відповідальні особи. Роль інженера – консультанта який виконує функції Замовника. 
 • Сертифікація відповідальних осіб у будівництві. 
 • Персональна відповідальність суб’єктів містобудування та її розподіл.
 • Нормування у будівництві. Нові зміни. Параметричний метод нормування. 
 • Результат експериментальної роботи електронної системи в будівництві. Реєстр будівельної діяльності. Електронний кабінет.
 • Контрольні етапи проектування об’єкта будівництва. Вихідна документація. 
 • Містобудівні умови та обмеження. Відповіді судів на незручні питання. Реєстри МІСТОБУДІВНИХ умов. 
 • Кошторисне нормування та ціноутворення у будівництві. Нові зміни. 
 • Договірні відносини. Нові форми договорів про здійснення технічного нагляду та про надання інженерно – консультаційних послуг у будівництві. 
 • Будівництво, реконструкція, експлуатація. Юридичні аспекти. Вплив реформ 2020-2021 року на юридичну практику у сфері будівництва і архітектури.

Програма семінару по будівництву:


 

Блок 1. НОВІ ЗМІНИ В СФЕРІ МІСТОБУДІВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Реформування державної політики у сфері містобудування, контролю та нагляду. ДАБІ, ДІМ.

Нова модель розподілу повноважень у сфері містобудування. Нові державні структури у сфері містобудування. Розмежування існуючих повноважень і функцій. Закон № 199 - IX. Зміни з 1.06.2020. Спроба "Легалізувати" Постанови КМУ № 218 та № 219.

Страхування: нові зміни ! Добровільне страхування замість дозвільних процедур та механізм його впровадження в 2020р!

Архітектурно-будівельний контроль та нагляд. Розмежування контрольної та наглядової функцій. Впровадження функції альтернативного контролю як альтернатива дозвільним процедурам. Система органів державного містобудівного контролю та нагляду. Застосування принципу альтернативності вибору. Нове поняття містобудівного нагляду та правові механізми його здійснення. Вперше в рамках містобудівного нагляду впроваджено механізм професійного досудового адміністративного оскарження дій суб’єктів містобудівної діяльності. Децентралізація повноважень у сфері дозвільної системи містобудування.

Нова Державна інспекція містобудування ( ДІМ ): повноваження та функції. Державний містобудівний контроль. Державний містобудівний нагляд. Містобудівний моніторинг.

Запуск ДІМ. Створення та робота місцевих місцевих міжрегіональних територіальних органів. Розмежування функцій. Контроль за дотриманням ліцензійних умов.

ДАБІ. Права ДІМ з 1.06.2020 (виключно за рішенням суду). Скасування МУО, повідомлення, декларацій, сертифіката. Припинити/скасувати право на початок виконання будівельних та підготовчих робіт набуте на Підставі повідомлення. Анулювати / скасовувати документи що затверджують прийняття в експлуатацію.

Державна сервісна служба містобудування України (ДССМ) - Держсервісбуд: повноваження та функції. Дозвільні функції. Реєстраційні функції. Ведення реєстрів. Ліцензування. Атестація та сертифікація. Подача документів Замовниками через систему ЦНАПів що передають їх до відповідних міжрегіональних головних управлінь.

Державне агентство з питань технічного регулювання у містобудуванні України: повноваження та функції. Державна політика у сфері нормування. Перевірка об'єктів на відповідність Держнормам, Параметрам, ДБНам, Єврокодам. Погоджує технічні завдання на розроблення будівельних норм. Забезпечує офіційне оприлюднення будівельних норм.

Мінрегіон: карально - наглядова функція. Застосовує механізм адміністративного оскарження та ОМС щодо реєстраційної та декларативної функції на виконання підготовчих та будівельних робіт.  

Експертиза проектів будівництва. Нові зміни.

 • Проект Постанови від 26.08.2020 «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи».
 • Запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Обов’язковість внесення до реєстру будівельної діяльності відомостей про експертні організації та експертні звіти із додатками про результати експертиз проектів.
 • Укладання договорів через електронний кабінет між Замовником та експертною організацією.
 • «Позитивний» та «негативний» електронний звіт.

Скасування ліцензування підрядників з виконання будівельних робіт та перехід до професійної сертифікації спеціалістів містобудування (сертифікат виконробів, інженерів-консультантів, архітектора...).

 • Припинення ліцензування та заміна його сертифікацією виконробів відповідно до норм ЗУ «Про архітектурну діяльність». Зміни в ст. 11 Закону «Про архітектурну діяльність» щодо інженера-консультанта та інженера технічного нагляду.
 • Розширення професійної сертифікації відповідальних осіб в галузі містобудування (виконробів, інженерів-консультантів, осіб по наданню адмінпослуг, державних інспекторів контролю та нагляду.)
 • Питання про зупинення, відновлення дії та анулювання ліцензії віднесено до повноважень мінрегіона.

Персональна відповідальність (майнова, адміністративна, кримінальна) Замовника, уповноважених органів містобудування та архітектури, постачальники послуг, проектні організації, головний конструктор, сертифіковані та атестовані особи, органи державного містобудівного контролю, ДССМ та ДАТРМ.

Окремі аспекти кримінальної відповідальності у містобудуванні. Чи врятує запровадження кримінальної відповідальності інспекторів від корупції.

Блок 2. НОВА ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ. Новий порядок виконання підготовчих та будівельних робіт. Дозвільна документація. Чек-листи (повна документація), алгоритм, підстави відмови.

 • Процедура отримання дозволу на виконання будівельних робіт: «чек – листи», поради, детальний алгоритм, підстави відмови. .
 • Чек-листи для ЦНАП.
 • Чек-листи для ДАБІ та ДССМ.
 • Створення виключних переліків для здійснення дозвільних процедур в режимі декларування. Отримуємо дозволи декларативним методом.
 • Перелік документів, що необхідні для видачі дозволів.
 • Нові форми заяв на отримання дозволів та початок виконання підготовчих робіт.
 • Зміни щодо підстав для відмови у видачі дозволу.
 • Як оскаржити рішення про видачу дозволу.
 • Введення об’єкту в експлуатацію. Зміни в нормах права по введенню в експлуатацію: «чек-листи» та «огляд об’єкту». Проблеми, ризики, рішення, детальний алгоритм, підстави відмови.
 • Введення поняття «огляд об'єкту». Перевірка відповідності, достовірності відомостей у поданих документах. Фото- та відео фіксація.
 • ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво».
 • Наказ Мінрегіону № 45 як основне джерело конфліктів при проектуванні
 • Роль інженера – консультанта який виконує функції Замовника.

Блок 3. ІНЖЕНЕР – КОНСУЛЬТАНТ. Схема участі Інженера – консультанта на всіх стадіях реалізації інвестиційно – будівельного проекту. Повноваження, функції, відповідальність.

 • Інженери – консультанти як повноправні суб’єкти містобудівної діяльності. 
 • Інженери-консультанти як суб’єкти господарювання.
 • Інженери-консультанти як відповідальні особи.
 • Зміни в ст. 11 Закону «Про архітектурну діяльність» щодо інженера-консультанта та інженера технічного нагляду.
 • Нова редакція 2020 примірного переліку базових послуг, які інженер – консультант (суб’єкт господарювання) може надавати замовнику за договором на різних етапах управлінням проектом відповідно до стадій його реалізації.
 • Договірні відносини щодо надання інженерно – консультаційних послуг. Новели Наказу Мінрегіону  89 від 13.04. 2020 "Про затвердження примірних форм договорів про здійснення технічного нагляду та про надання інженерно-консультаційних послуг у будівництві». Примірна форма договору про надання інженерно – консультаційних послуг у будівництві.
 • Врегулювання оплати послуг. Зміни до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013

Блок 4. РЕЗУЛЬТАТ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ РОБОТИ ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ. Реєстр будівельної діяльності.

 • Склад електронної системи. Реєстр будівельної діяльності. Електронний кабінет користувача. Портал електронної системи.
 • Принципи функціонування електронної системи. Що передбачає презумпція правоти Реєстру.
 • Запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (з 1.07.2020). Експериментальний проект (з 6 липня по 30 листопада).
 • Почав роботу новий Реєстр будівельної діяльності. Унікальний ID - код кожного об'єкту. В яких документах зазначається. Впровадження нового будівельного реєстру та публічного порталу з повним доступом до всіх даних в т. ч. на карті. Проблемні питання.
 • Створення та ведення всіх документів в електронній формі зразу у систему (містобудівні умови, будівельний паспорт.)
 • Право підписання проектної документації в електронному вигляді: право маєте, а чи можете? Оформлення проектної документації. Протиріччя між паперовим та непаперовим варіантами. Скільки екземплярів та кому ви повинні давати: нарешті врегульовано! Що таке "електронна подача документу". Електронний документ та документ в електронному вигляді: в чому різниця?
 • Онлайн подача документів та отримання результатів.
 • Інспекційний портал ДАБІ. Запуск відкритої системи розгляду дозвільних документів.
 • Надання автоматичних послуг (вже з 1 серпня)
 • Електронний кабінет Забудовника. Що [НЕ]  можна зробити через систему електронного кабінету.
 • Скорочення переліку документів, що подаються для отримання адмінпослуг у сфері будівництва.
 • Отримання результатів надання адміністративних послуг в електронній формі.
 • Запровадження єдиного порядку присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна.

Блок 5. ПРЕДМЕТНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ АСПЕКТИ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ У МІСТОБУДУВАННІ.

 

Об’єкт будівництва. Контрольні параметри.

 • Терміни і визначення.
 • Види об’єктів будівництва. Суть відмінностей між об’єктом будівництва і об’єктом.
 • Структура об’єкта будівництва. Черги і пускові комплекси.
 • Види будівництва (будівельних робіт) та їх відмінності: нове будівництво, реконструкція, капремонт (будівельні роботи), капремонт (устаткування), поточний ремонт. Модернізація існуючого об’єкта будівництва: ремонт, реконструкція та перепланування. В чому відмінність. Чи відрізняється об’єкт будівництва від об’єкту архітектури.
 • Новий порядок присвоєння будівельних і поштових адрес. Хто присвоює адреси. Як правильно скласти назву об'єкту. Де виникає перший раз назва об'єкту будівництва. Як присвоїти адресу будівництву до початку підготовчих робіт на земельній ділянці, що не є об'єктом присвоєння адреси. Проблемні питання, наслідки, місцезнаходження при реконструкції.

Контрольні  етапи проектування об’єкта будівництва. Вихідна документація.

 • Отримання вихідних даних.
 • Містобудівні умови та обмеження в 2020р. Містобудівні умови і обмеження: відповіді судів на незручні питання. Чи потрібен ДПТ? Чи можна видати кілька МУО на одну ділянку? Чи обов’язково зазначати в МУО числові характеристики об’єкта? Чи може суд змусити надати МУО?
 • Реєстри Містобудівних умов.
 • Склад та зміст проектної документації. Відхилення від ДБН.
 • Розрахунок класу наслідків об'єкту будівництва.
 • Вимоги до розробленої проектної документації на момент передачі замовнику.
 • Необхідність коригування проектної документації у процесі будівництва.
 • Проекти підготовчих робіт. Чи є проект підготовчих робіт складовою проектної документації. Хто його розробляє (автор)?
 • Проектна документація повторного використання.
 • Особливості проектування об’єктів будівництва, на яких роботи виконуються без дозвільних документів, та їх контролю.

Блок 6. ВДОСКОНАЛЕННЯ НОРМУВАННЯ У БУДІВНИЦТВІ. Нові зміни до Закону України «Про будівельні норми». Правовий статус ДБН. Найважливіший ДБН б.2.2.-12.2019 «планування та забудова територій» в дії.

 • Розширення методів встановлення будівельних норм. Розширення кола базових організацій, що виконують функції по нормуванню. Вдосконалення процедури оприлюднення будівельних норм. Практика затвердження параметричного методу нормування.
 • Правовий статус ДБН. Вимоги до ДБН: будівельні норми не повинні містити правових норм. Нові ДБН. Нові Постанови КМУ. Нормативні акти МінРегіону.
 • Процедура контролю нових ДБН. Як застосувати до поточних проектів.
 • ДБН Б.2.2.-12.2019 «Планування та забудова територій» в дії. Процедура контролю виконання. Різноманітність кольорових ліній. Гранична межа щільності населення. Особливості застосування ДБН Б.2.2.-12.2019 «Планування та забудова територій» органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування. Обмеження щільності і поверховості забудови. Пожежні вимоги. Вимоги до інфраструктури.

Блок 7. ЕКСПЕРТИЗА ПРОЕКТІВ БУДІВНИЦТВА. Експертиза проектної документації. Експертиза кошторисної документації. Нові зміни.

 • Можливість затвердження проектів будівництва виконкомами сільських, селищних та міських рад щодо об’єктів до 120 млн. грн.
 • Новий ДСТУ 8907:2019 Настанова щодо організації проведення експертизи проектної документації на будівництво. (на заміну ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012). Набрало чинності з 01.07.2020р.
 • Нова редакція ДБН В.12-14:2018 Система забезпечення надійності та безпеки будівельних об’єктів. Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель і споруд.
 • Постанова КМУ №560 «ПОРЯДОК затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», основні принципи і підходи під час проведення експертизи проектної документації на будівництво (уточнення щодо оцінки впливу на навколишнє середовище).

Блок 8. ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ У БУДІВНИЦТВІ. Проблеми придатності земельної ділянки для забудови.

 • Ключове питання для юриста: чи можна будувати на земельній ділянці. Цільове призначення/вид використання, функціональне призначення.
 • Нові правила зміни цільового призначення для забудови за Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» 17 червня 2020 року № 711-IX.
 • Нова судова практика Верховного суду щодо зміни цільового призначення для забудови. Чи можна провести реконструкцію без отримання прав на землю? Без Генплану / ДПТ  тепер можна відвести землю для... Все одно не можна для...
 • Проблемні питання застосування суперфіцію для будівництва житла. Аналіз судової практики.

Блок 9. БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ, ПЕРЕПЛАНУВАННЯ.  ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ. Нова судова практика. Право нерухомості у рішеннях Верховного Суду.

 • Проблема делегування функцій замовника: нова законодавча регламентація у зв’язку із оновленням законодавства про концесію.
 • Право на об’єкт будівництва: чому важливо достеменно визначити хто є замовником.
 • Судова практика щодо об’єктів культурної спадщини та забудови історичних ареалів населених місць.
 • Чи є перепланований об’єкт самочинним будівництвом.
 • Реконструкція – улюблена «забавка» девелопера. Чи потрібна земля. Чи потрібні МБО. Чи потрібен генплан.
 • Перспективне законодавство щодо залучення інвестицій у будівництво житла.
 • Судова практика щодо захисту прав інвесторів.

Блок 10. КОШТОРИСНЕ НОРМУВАННЯ у БУДІВНИЦТВІ. НОВІ ЗМІНИ З ПИТАНЬ ЦІНОУТВОРЕННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ.

 • ЗУ № 156-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про будівельні норми» щодо удосконалення нормування у будівництві» (набрав чинності з 19.10.2019). Старт параметричного методу нормування у будівництві.
 • Практика визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу: інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт, у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).
 • Перерахування кошторисної документації, пов’язане зі зростанням вартості матеріалів. Документальне підтвердження вартості матеріалів.
 • Визначення вартості будівництва об’єктів інфраструктури з урахуванням змін в системі ціноутворення: концептуальні засади. Дорожнє будівництво. Автомобільні дороги. Види та переліки робіт з ремонтів та експлуатаційного утримання. Капітальний та поточний ремонт.
 • Визначення розміру кошторисної середньомісячної заробітної плати при визначенні вартості будівництва. Межі для розрахунків. Приклади. Невідповідність фактично виплаченої зарплати сумам зарплати в Актах КБ-2в.
 • Форми звітних документів при  реалізації міжнародних проектів, що фінансуються за рахунок коштів МФО та наданих під державні гарантії ( додатки Ф, Х, Ц – ДСТУ Б Д 1.1.1:2013).
 • Порядок визначення кошторисної заробітної плати по конкретному об’єкту будівництва.
 • Середня кошторисна  заробітна плата для розряду складності 3,8 – для будівельників та розряду 7,0 – для проектувальників.
 • ЗУ № 132-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» (набрав чинності з 17.10.2019)
 • ЗУ № 124-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про стандартизацію» (набрав чинності з 16.10.2020).
 • Науково-технічний супровід у будівництві: мета супроводу, хто може виконувати, вартість науково-технічного супроводу (проект зміни №1 до ДСТУ-Н Б Д.1.1-8 «Правила визначення вартості наукових та науково-технічних робіт у будівництві».
 • Розрахунок вартості авторського нагляду: плановий і фактичний.
 • Вартість проектних робіт у будівництві. Зміна №3 до ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт у будівництві та експертизи проектної документації на будівництво». Новий порядок визначення кошторисної заробітної плати по конкретному об’єкту будівництва («Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів»).
 • Розрахунок вартості проектних, геодезичних та робіт з вишукування для конкретних об’єктів будівництва.

Блок 11. СИСТЕМА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІ. Українські реалії та міжнародна практика.

 • Що таке проформи контракту FIDIC з точки зору українського права. Типові проблеми застосування проформ FIDIC в Україні. Чому важливо знати ст. 876 ЦК України.
 • ДСТУ-Н Б А.3.1-33:2015 Настанова щодо підготовки та складання договорів підряду на виконання проектно-вишкувальних та будівельних робіт:
 • Договір на проектно-вишукувальні роботи.
 • Договір будівельного підряду. Істотні умови договору підряду. Коригування ціни. Гарантійні строки, приховані дефекти, позовна давність. Контроль за виконанням договору підряду. Контроль Держпраці: особливості відображення вимог трудового законодавства в договорах підряду. Відповідальність за договором підряду. Порядок розірвання в т.ч. в односторонньому порядку. Вплив змін в проектну документацію на договір підряду.

Вартість участі в Вебінарі / Семінарі:


Семінар
(Участь в залі)  

4 200 грн.
Вебінар
(онлайн трансляція семінару)  

3 200 грн.

Вартість включає :


 • лекції та консультації.
 • обід;
 • кава - брейки рівня 5*
 • презентації спікерів
 • ділові аксесуари.
 • сертифікат                                                                                                 
 • лекції та консультації онлайн з можливістю задавати питання спікеру під час семінару.
 • презентації спікерів;


Для участі необхідно: • заповнити і відправити заявку на участь;
 • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом;
 • оплатити участь.
Додаткова інформація:

 • (044) 451-88-12
 • (067) 403-45-46
 • (050) 312-34-73    

     


Понравилась программа? Расскажите друзьям:


Версия для печати