Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна


G Analytics

Семінар Семінари по по кадрам для Кадровиків Зміни 2020 Проект Закону України ЗУ Про Працю №2708 28.12.2019 Трудовий Кодекс Трудове законодавство Кадрові новини Трудове право Кадровий аудит Кадрове діловодство Кадровий облік Перевірк

СЕМІНАРИ ПО КАДРАМ ДЛЯ КАДРОВИКІВ, БУХГАЛТЕРІВ, ЮРИСТІВ


Виїзний семінар

ЗАКАРПАТТЯ–УГОРЩИНА

КАДРОВИЙ АУДИТ. 

Зміни в кадровій роботі в 2020р. 
Новий Закон «Про працю»: революція в ланцюжку «роботодавець – робітник».
Трудовий контроль по-новому. Нові розміри штрафів. Електронна кадрова документація. 
Електронні трудові книжки.

23-27 вересня, 5 днів/4 ночі.

24-27 вересня, 4 дні/3 ночі


ЗАКАРПАТТЯ – УГОРЩИНА 
Ужгород – Будапешт - Ужгород  
(з проживанням у Закарпатті та Угорщині (3-4*).


                         


Семінар проводить:

Тимур Алієв - Редактор газети «Бухгалтерія», експерт з трудового права та з оплати праці, автор понад 1000 публікацій в спеціалізованій пресі, а також численних запитів до офіційних органів.

Компанія "Кортекс" запрошує Вас 

на семінар по кадрам в квітуче Закарпаття та Угорщину

 з ексклюзивною екскурсійною програмою.


Місце проведення та програма перебування:


Ужгород, Spa - готель 4* де ми розпочнемо нашу подорож, розташований недалеко від м. Ужгорода в затишному місці, в заповідному Карпатському лісі.

Ваш ранок почнеться з чудового співу птахів і купання в одному з термальних басейнів де можна плавати навіть узимку. На території готелю їх два. Один відкритий - 25 метрів (29-30 градусів) і другий - закритий - 20 метрів (26-27 градусів).

Два ресторани з європейською і закарпатською кухнею (колиба) завжди зможуть порадувати Вас багатим вибором страв.
Прогулюючись великою та доглянутою територією готелю, Ви зможете помилуватися у великому вольєрі стадом оленів і косуль.


Також на території готелю знаходиться чудова стайня, де є маленькі поні, і живий куточок, де живуть екзотичні птахи - страуси, фазани, павичі.  


Екскурсійна програма:


1. Екскурсія до Угорщини (Егер - Будапешт):

 • Ми перетинаємо кордон та потрапляємо до Угорщини - батьківщини токайського вина та кубіка Рубіка. Починаємо із знайомства зі знаменитою Егерською долиною красунь, де розташовано більше 200 винних підвалів, багатьом з яких декілька століть. В одному з таких підвалів ви продегустуєте шість егерських вин, включаючи знамениту «бичачу кров» і легендарне «Крижане вино». Не забудьте придбати пляшечку на подарунки друзям та рідним (за додаткову плату 2000 ft = 160 грн.)
 • Потім переїзджаємо у місто Егер. Вулиці міста - це історія застигла в часі і яскравий зразок угорської архітектури. Ми відвідаємо другий за розміром храм угорців - Базиліка Святого Іоанна Апостола і євангелістів (за додаткову плату 1700 ft = 140 грн.), Церкву мінорітів. Побродивши стародавними вулицями, де поєдналися європейські та азіатські архітектурні традиції ви побачите Турецький мінарет початку XVII століття. Якщо Ви подолаєте 97 вузьких кам'яних сходів мінарету, опинитесь на балконі, звідки відкривається грандіозний краєвид на місто Егер.

 • Відвідування Егерської фортеці. Саме тут відбулося неможливє. В часи Османської імперії місто захищало головний шлях в верхньої Угорщини, граючи найважливішу роль в обороні країни. Завдяки доблесті і рішучості, двох-тисячний гарнізон Егерської фортеці витримав запеклу облогу більш ніж стотисячної армії Османської імперії. 

Але крім краси і величної історії, Егер став містом угорської душі, передаючи атмосферу розміреності, ґрунтовності, релігійності та любові до своєї країни. Просто поблукавши старовинними вуличками ви отримаєте велике задоволення. Якщо захочете - буде можливість скупатися в знаменитих егерських термальних купальнях (за додаткову плату 2100 ft = 170 грн.).
 • Ночівля в Угорщині.


 • Вранці наступного дня ми залишаємо гостинний Егер і прямуємо до перлини Дунаю - столиці Угорщини місто Будапешт. На нас чекає екскурсія історичними місцями Будапешта (за додаткову плату 15 євро), вільний час і відвідування торгівельних центрів.
Будапешт називають «Перлиною Дунаю». Це чарівне місто відрізняється своєю культурною витонченістю, яка спокушає і зачаровує. Він пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом. Це особливо відчувається, коли сидиш в затишному вуличному кафе, відкриваючи для себе угорську кухню та прислухаєшся до звуків незнайомої мови. Місто прикрашає обидва узбережжя річки Дунай прекрасними історичними будівлями, королівськими мостами і витонченими бульварами, засадженими деревами. 

2. Екскурсія по Закарпаттю (для заїзду 5 днів/4 ночі) з відвідуванням буйволячої ферми та дегустацією. • Серед родзинок Закарпаття заслужено згадується буйволяча ферма. Звідки в гірському регіоні взялися азіатські буйволи - це історична таємниця. Але у вас є шанс познайомиться з цими дивовижними тваринами, інтелект яких прирівнюють до собак. Крім захоплюючого знайомства з фермою, ви візьмете участь в дегустації продукції, спробувавши унікальне буйволяче молоко, масло, сир включаючи відому "Моцареллу Buffalo" (за додаткову плату 70 грн.).
 • Переїзд в місто Виноградів. У місті ви побуваєте на мальовничих руїнах загадкового замку Канків, де знімалися епізоди фільму «Табір іде у небо». Прогулянка головною вулицею древнього міста Виноградово подарує задоволення і заспокоєння. Католицькі та реформатські храми, веселий фонтан Ержіка, динамічна статуя винороба, це і багато іншого подарують вам позитив і хороші враження.
 • Наш шлях пройде по угорським селах, де в селі Четфалва (Csetfalva) ми близько познайомимося з стародавним реформатським храмом 14 століття та дерев'яною дзвіницею висотою 32 метри, яка за правом вважається найвищою в країні. В дорозі, в селі Бене (Bene) ви побачите храм-фортецю, де мешканці не тільки молилися, а й захищалися в смутні часи.
 • Ввечорі, на зворотньому шляху, вас чекає шоу-програма = Інтерактивні народні вечорниці в "Колибі Опришків". Вас зустрінуть як рідних. Унікальна атмосфера, прекрасний персонал, широкий вибір страв, шикарна подача, смачна кухня і неймовірна атракція. Родзинка колиби – народні вечорниці. Це веселе інтерактивне шоу з народними піснями, танцями, надзвичайними музиками та безлімітним алкоголем. Повірте, варто приїхати до Закарпаття, щоб це побачити, почути та самому стати частинкою цього дивовижного шоу. Коронний номер вечорниць – дивовижно-мелодійні, романтичні пісні у виконанні господаря колиби, що має чарівний голос, Володимира Стойки.

Проїзд


 • Будь-яким видом транспорту до міста Ужгорода.


Програма семінару:


ТРУДОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО В УКРАЇНІ В 2020р. НОВЕЛИ ТРУДОВОГО ПРАВА. Закон про працю: революція у ланцюжку «роботодавець - працівник»

 • Проект ЗУ ,,Про працю”: порівняльний аналіз із КЗоТ, ЗУ ,,Про оплату праці”, ,,Про відпустки”, що регулюють трудове законодавство в Україні.
 • Приведення трудового права України у відповідність до конвенцій МОП та директив Європейського Союзу;
 • Трудовий договір тільки в ПИСЬМОВІЙ формі! Оформляємо трудові договори з уже працюючими працівниками.
 • Види трудових договорів: безстроковий, строковий, короткостроковий, сезонний, з нефіксованим робочим часом, учнівський трудовий договір, трудовий договір з домашнім працівником.
 • Випробування при прийомі на роботу: кому можна, а кому не можна.
 • Призупинення дії трудового договору: в яких випадках можлива.
 • Умови припинення трудового договору: тільки шляхом додаткової угоди.
 • Розрив трудового договору з ініціативи працівника: загальний і особливий випадок.
 • Розрив трудового договору з ініціативи роботодавця: попередження залежить від часу роботи працівника. Заміна терміну попередження грошовою компенсацією. Особливі випадки: порушення працівником умов трудового договору, тимчасова непрацездатність працівника, відновлення попереднього працівника, відсутність працівника, невідповідність займаній роботі.
 • Припинення трудового договору внаслідок смерті роботодавця-фізособи або працівника.
 • Робочий час і його тривалість: нормальне і надурочний час.
 • Скорочена тривалість робочого часу.
 • Робота в нічний час: хто такі «нічні» працівники.
 • Гнучкий режим робочого часу і дистанційна (надомна) робота.
 • Гарантії по відпочинку: перерви протягом робочого дня (зміни), мінімальний щоденний (Міжзмінний) відпочинок, мінімальний щоденний безперервний відпочинок (вихідні дні), права на відпочинок у святкові і неробочі дні, відпустки.
 • Матеріальна відповідальність працівника: обмежена, колективна, повна.
 • Індивідуальні трудові спори: медіація в сфері трудових відносин.
 • Строки звернення до місцевих судів для вирішення трудового спору.
 • Виконання рішення про поновлення на роботі.
 • Державний нагляд (контроль) за дотриманням трудового законодавства.


«ТРУДОВИЙ» КОНТРОЛЬ ПО-НОВОМУ: ЩО І ЯК ТЕПЕР ПЕРЕВІРЯЄ ДЕРЖПРАЦІ.

 • Стукацтво, або Звідки Держпраці черпає інформацію для своїх візитів.
 • Особливий статус Держпраці в Законі № 877: спеціальні норми і міжнародні Конвенції.
 • Нова редакція Порядку держконтролю за дотриманням законодавства про працю: залишилися тільки інспекційні відвідування, направлення перед актом, штраф навіть після припису, попередження замість штрафу.
 • Планові перевірки Держпраці - 2020: під прицілом охорона праці, зайнятість, особи з інвалідністю. Критерії планових перевірок.
 • Ви в плані перевірок? Чи залишився ризик позапланового відвідування «до» і «після»?
 • Форми документів, затверджені наказом Мінсцополітікі № 1338: Держпраці продовжує використовувати.
 • Наслідки контролю: чи є можливість виправитися.

НОВА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА «ТРУДОВІ» ПОРУШЕННЯ.

 • Фінансова відповідальність за порушення законодавства про працю та зайнятість населення: прив'язка до мінімалки.
 • Зміни в ст.265 КЗпП: відповідальність тепер залежить від роботодавця.
 • Допуск працівника без трудового договору, перекваліфікація ЦПД в трудовий договір: кому штраф, а кому попередження.
 • Мінімальні гарантії в оплаті праці: що до них відноситься, новий розмір відповідальності за їх недотримання.
 • Порушення гарантій для «солдат» роботодавця: кому штраф, а кому попередження.
 • Недопуск до перевірки: у що він тепер обходиться.
 • Порушення інших вимог законодавства про працю: тепер штраф ЗА КОЖНЕ порушення! Новий штраф за повторне порушення!
 • За які порушення штраф буде однозначно, а за які його можна обійти шляхом припису.
 • Заплатив половину і погасив штраф, або Як достроково можна зменшити суму штрафу.
 • Порядок накладення штрафів на роботодавців по КЗпП і Закону про зайнятість: підстави (акти) для накладення штрафів та строки розгляду справи.
 • Фінансовий штраф з охорони праці: чи можливо таке?
 • Штрафи за КпАП: під прицілом труд, особи з інвалідністю та охорона праці.
 • Кримінальна відповідальність за порушення законодавства про працю та охорону праці.

НОВІ СЕРВІСИ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

 • Електронна трудова книжка: старт від Кабміну.
 • Нова форма № Д4 як інформація для ведення електронного цифрового книжки. Увага на назву посади із зазначенням структурного підрозділу!
 • Оцифровка паперових трудових книжок (всіх сторінок!): Тільки за згодою працівника.
 • Обробка персональних даних: які документи слід отримати від працівника.
 • Електронний реєстр листків непрацездатності: тепер без паперових лікарняних?
 • А якщо лікарняний все-таки паперовий: як кадровику його прийняти.
 • Страховий стаж на сайті Пенсійного фонду: ув'язка зі стажем в заявці на оплату лікарняних та декретних.

ЗАКОН ПРО ПРАЦЮ: РЕВОЛЮЦІЯ В ланцюжку «РОБОТОДАВЕЦЬ - ПРАЦІВНИК»

 • Трудовий договір тільки в ПИСЬМОВІЙ формі! Оформляємо трудові договори з уже працюючими працівниками.
 • Види трудових договорів: безстроковий, строковий, короткостроковий, сезонний, з нефіксованим робочим часом, учнівський трудовий договір, трудовий договір з домашнім працівником.
 • Випробування при прийомі на роботу: кому можна, а кому не можна.
 • Призупинення дії трудового договору: в яких випадках можливо.
 • Умови припинення трудового договору: тільки шляхом додаткової угоди.
 • Розрив трудового договору з ініціативи працівника: загальний і особливий випадок.
 • Розрив трудового договору з ініціативи роботодавця: попередження залежить від часу роботи працівника. Заміна терміну попередження грошовою компенсацією. Особливі випадки: порушення працівником умов трудового договору, тимчасова непрацездатність працівника, відновлення попереднього працівника, відсутність працівника, невідповідність займаній роботі.
 • Припинення трудового договору внаслідок смерті роботодавця-фізособи або працівника.
 • Робочий час і його тривалість: нормальний і надурочний час.
 • Скорочена тривалість робочого часу.
 • Робота в нічний час: хто такі «нічні» працівники.
 • Гнучкий режим робочого часу і дистанційна (надомна) робота.
 • Гарантії по відпочинку: перерви протягом робочого дня (зміни), мінімальний щоденний (Міжзмінний) відпочинок, мінімальний щоденний безперервний відпочинок (вихідні дні), право на відпочинок у святкові і неробочі дні, відпустки.
 • Матеріальна відповідальність працівника: обмежена, колективна, повна.
 • Індивідуальні трудові спори: медіація в сфері трудових відносин.
 • Строки звернення до місцевих судів для вирішення трудового спору.
 • Виконання рішення про поновлення на роботі.
 • Державний нагляд (контроль) за дотриманням трудового законодавства.

КАДРОВИЙ АУДИТ: ПРОЦЕДУРА. ОСНОВНІ ЕТАПИ.

 • Підготовка до проведення кадрового аудиту своїми силами.
 • Визначення пакету необхідних документів.
 • Звірка документів.
 • Перевірка кадрової документації.
 • Оформлення результатів кадрового аудиту.
 • Виправлення "кадрових" помилок.

ПЕРЕВІРКА ЗАГАЛЬНИХ ПРАВИЛ КАДРОВОЇ РОБОТИ НА ПІДПРИЄМСТВІ.

 • Розподіл обов'язків по веденню кадрового діловодства.
 • Перевірка роботи з персональними даними. Як отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб: тільки за згодою працівника. Дані про страховий і трудовий стаж за додатком 9 - невідповідність дійсності. Розмежовуємо страховий стаж для пенсії і для лікарняних та декретних.
 • Перевірка способів захисту конфіденційної інформації роботодавця.

КАДРОВЕ ДІЛОВОДСТВО: ОСНОВНІ ПРАВИЛА.

 • Номенклатура справ як обов'язковий документ.
 • Служба діловодства і архів: тільки за внутрішніми положеннями.
 • Загальні вимоги до складання кадрової документації: як може допомогти Нацстандарт № 55 і Правила № 1000/5.
 • Нумерація наказів: ризик косих рис!
 • «Виконуючий обов'язки», або підпис за відсутнього керівника підприємства або структурного підрозділу.
 • Перелік документів, які не підлягають реєстрації: і заяв серед них немає! Практична необхідність реєстрації заяв.
 • Журнали реєстрації наказів: чим більше, чим краще.
 • Реквізити наказів в таблиці 5 форми № Д4: складності «нахімічити» заднім числом.
 • Угруповання справ за підсумками року: справи постійного, тривалого і тимчасового зберігання.
 • Як обчислюється термін зберігання справи з кадрових питань (особистому складу): спочатку два роки у відділі кадрів, а вже потім орієнтація на Перелік № 578/5.
 • Не можеш, не берися: знищення документів в строгому дотриманні процедур Правил № 1000/5 і оформлення акту за формою додатка 15.
 • Акт знищення тільки на підставі окремих актів від підрозділів!
 • Реорганізація підприємств: акт передачі справ (додаток 51) від одного підприємства до іншого.
 • Ліквідація підприємства: обов'язкові кадрові документи, які підлягають здачі в архів.

КАДРОВИЙ АУДИТ ПОСАД: ЗАПОВНЮЄМО ТАБЛИЦЮ 5 ЗВІТУ З ЄСВ (ФОРМА № Д 4).

 • Класифікатор професій і зв'язок з таблицею 5 форми № Д4.
 • Формуємо посади з професійних назв робіт: використання дужок в Класифікаторі професій і на практиці; лапки, скорочення, іншомовні слова і абревіатури; галузева ознака і вид діяльності; похідні слова до базових назв професій.
 • Розширення професій, але не об'єднання.
 • Об'єднання двох професійних назв робіт як поширена помилка.
 • Зміни до Класифікатора професій: про що слід подбати кадровику. Заповнення Таблиці 5 в зв'язку з оновленням Класифікатора професій.
 • Якщо посада не відповідає Класифікатором професій: як виправити свіжі і старі помилки.

ПЕРЕВІРКА ПОСАДОВИХ (РОБОЧИХ) ІНСТРУКЦІЙ.

 • Для кого посадові, а для кого - робочі.
 • Розділи інструкції: "чудова сімка", обґрунтування дій працівника для перевіряючих, захист працівника, можливість "навісити" на працівника додаткові обов'язки.
 • Кваліфікаційні характеристики: новації для роботодавця.

ПЕРЕВІРКА ШТАТНОГО РОЗКЛАДУ.

 • Штатний розклад - знеособлений документ.
 • "Вилка окладів": можливо-чи таке в штатному розкладі?
 • Затвердження, зміна штатного розкладу.

ПЕРЕВІРКА КАДРОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.

 • Правила внутрішнього трудового розпорядку. Розробка та затвердження ПВТР. ПВТР як основа для формування Положення про оприбуткування готівки.
 • Колективний договір: право чи обов'язок? Реєстрація та вступ в силу. Як "з'їхати" з колдоговору. Перелік обов'язкових внутрішніх положень (про оплату праці, про охорону праці та ін.)
 • Аналіз договорів з працівниками (зміст, оформлення): трудові договори (контракти), цивільно-правові договори, договори про повну матеріальну відповідальність.
 • Кадрові накази. Аудит кадрових наказів: правильність видання наказів; термін ознайомлення з наказом; терміни зберігання наказів з особового складу.
 • Трудові книжки на підприємстві. Придбання, облік і зберігання бланків трудових книжок і вкладишів до них. Правильність і своєчасність внесення записів. Внесення виправлень. Своєчасність видачі трудових книжок при припиненні трудових договорів.
 • Перевірка особистих карток працівників і їх зберігання.
 • Перевірка табеля обліку використання робочого часу. Табель обліку - улюблений документ перевіряючих. Графік роботи тільки в межах КЗпП: орієнтація на перерви і безперервний відпочинок протягом тижня.
 • Перевірка "відпускної" документації.
 • Службові відрядження - "клондайк" для перевіряючих. Перевірка документів, пов'язаних зі службовим відрядженням. Відрядження як спосіб позбутися від понадлімітної готівки!

ПЕРЕВІРКА ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ.

 • Оформлення прийому на роботу. Чи потрібні документи, що підтверджують основне місце роботи. Дотримання законодавства при прийомі на роботу.
 • Робота у вихідні, святкові, неробочі дні: вихідні - для кожного індивідуальні, святкові та неробочі - для всіх однакові. Документи підприємства, оформлені і підписані в вихідний день - "червона ганчірка" для перевіряючих.
 • Оформляємо понаднормові роботи. Обмеження щодо застосування надурочних робіт і як їх обійти.
 • Ненормований робочий день: тільки в межах робочого дня і в рідкісних випадках! Що належить за ненормований робочий день.
 • Неповний робочий час: особливості встановлення, ризик "нарватися" на перевірку.
 • Надання всіх видів відпусток, відкликання з відпустки і ін. Відпустка за основним місцем роботи і внутрішнім сумісництвом: чи не складаємо разом. Повідомлення про плановій відпустці: зробити "заднім" числом або переробити графік відпусток? Соціальна відпустка для мами і прийом співробітниці посеред року: давати чи ні? Особливості оформлення навчальної відпустки. Відпустка без збереження зарплати: тільки в законодавчо встановлених нормах! Якщо 15 календарних днів за рік вичерпані: викручуємося за рахунок простою з вини працівника.
 • Поєднання і сумісництво, виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника.
 • Оформлення всередині підприємств перекладів (переміщень). Що з перекладом в таблиці 5 форми № Д4.
 • Дисциплінарні покарання працівників: підстави застосування, дотримання термінів. Як правильно оголошувати догану. Правильність оголошення зауваження.
 • Звільнення працівника: завжди в центрі уваги. Перевірка звільнень: підстави, правильність оформлення припинення трудового договору. Звільнення у вихідний. Звільнення за власним бажанням у зв'язку з порушенням роботодавцем законодавства про працю. Профілактика можливих трудових спорів. Рекомендації.
 • Праця "особливих" працівників: жінок, неповнолітніх, іноземців тощо

ПЕРЕВІРКА ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ.

 • Чи не виконуєте квоту з працевлаштування? Відмовляйте обгрунтовано.
 • Аустафінг без дозволу - ризик визнання договору недійсним.
 • Квоти на експорт сільгосппродукції: тільки з дозволу!
 • Масове вивільнення працівників: не забути повідомити центр зайнятості!

ПЕРЕВІРКА ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАЙНЯТОСТІ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

 • Новий Порядок заліку кількості робочих місць в «інвалідний» норматив.
 • Збільшуєте кількість працівників? Як вписатися в квоту?
 • Норматив працевлаштування: я шукаю або ти? Як може допомогти форма № 3-ПН.
 • Якщо норматив не виконано: як уникнути штрафів.
 • Новий Порядок перевірки працевлаштування осіб з інвалідністю.
 • Планові і позапланові «інвалідні» перевірки: коли вони можливі.
 • Направлення на перевірку: що повинно бути зазначено.
 • Документи для ознайомлення і перевірки: значний список.
 • Результат перевірки: акт, припис, відповідальність.
 • 8,41% застосовуємо, а особа не зарахована в норматив інвалідів: чи можливо таке?

ПЕРЕВІРКА ДОКУМЕНТАЦІЇ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ. КОНТРОЛЬ "ВІЙСЬКОВИХ" ГАРАНТІЙ.

 • Хто зобов'язаний вести військовий облік: під прицілом юрособи, послаблення по веденню з 14 лютого.
 • Відповідальний за військовий облік: призначити і повідомити.
 • Обов'язки підприємства перед військкоматами: значний список.
 • Військовий облік в типовою формою № П-2: акценти при заповненні.
 • Листи "щастя" від військкомату: як реагувати.
 • Звірки з військкоматами: строго за планом.
 • Військкомат направив розпорядження про виклик працівників: алгоритм дій роботодавця.
 • Хто уповноважений перевіряти військовий облік на підприємстві.
 • Відповідальність за неведення військового обліку: з якого боку подивитися.


Вартість участі:


 • 23-27 вересня, 5 днів/4 ночі - 11 750 грн.  (місце в номері)
 • 24-27 вересня, 4 дні/3 ночі     - 9 980  грн. (місце в номері).
Відкрита рання реєстрація !!

Вартість включає:


 • Проживання в готелях в двомісних номерах 3-4 * (місце в номері).

 • Сніданки.

 • Вечерю-презентацію учасників в день заїзду.

 • Обід в день занять.

 • Екскурсія до Угорщини.

 • Екскурсія по Закарпаттю (для заїзду 5 днів/4 ночі).

 • Лекції та консультації.

 • Ділові аксесуари, необхідні для роботи.

 • Сертифікат.

 • За додаткову плату: відвідування відкритого термального басейну (25 метрів) з джакузі і внутрішнього закритого басейну (20 метрів) на території готелю (2 години - 175 грн).

Для участі необхідно:
 • заповнити і відправити  заявку на участь;
 • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом;
 • оплатити участь.


Додаткова інформація:


 • (044) 451-88-12
 • (044) 393-14-66
 • (050) 312-34-73

Понравилась программа? Расскажите друзьям: