Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
Семинар Семинары Тренинг по Кадрам для Кадровиков Кадровика Кадры 2021 Кадровый HR - аудит обучение для HR менеджеров в Одессе по Кадровому делопроизводству Кадровая документация Кадровый учет Увольнение работника

ЗАКАРПАТТЯ + РУМУНІЯ
(красива, несподівана, екзотична)

Компанія "Кортекс" запрошує Вас 
на курси - навчання в Закарпаття 
та 1-денною поїздкою в Румунію.
з ексклюзивною екскурсійною програмою 

КАДРИ - 2021: 

електронні трудові книжки, електронні лікарняні, електронне ознайомлення з кадровими документами, надомна та дистанційна робота, гнучкий режим робочого часу, нова відпустка у зв’язку з народженням дитини, у зміни у військовому обліку, нове трудових перевірках


25 - 28 вересня, 4 дні/3 ночі

24 - 28 вересня, 5 днів/4 ночі


ЗАКАРПАТТЯ, Готель "Reikartz - Поляна" 4*
24 - 28 вересня, 5 днів/4 ночі 25 - 28 вересня, 4 дні/3 ночі
Місце проведення:


Готель "Reikartz - Поляна" 4 * є одним з готелів мережі Reikartz Hotel Group і знаходиться на території курорту "Сонячне Закарпаття" та повністю відповідає європейському рівню 4 *. 

"Reikartz - Поляна" має велику красиву територію і багату інфраструктуру. Сучасний корпус складається з 50 комфортних і красивих номерів категорій «Стандарт», «Суперіор» та «Люкс». 

Високий рівень комфорту і сервісу, індивідуальний підхід до кожного гостя, європейський дизайн і менеджмент, орієнтовані на створення "дому далеко від дому".Сучасний дизайн номерів, нові меблі, виготовлені з натуральних порід дерева, персонал, кухня (європейська, українська), СПА-центр, критий та відкритий басейни - все чудово!

Екскурсійна програма:

 • Екскурсія № 1 "Шоу Опришків".

Це веселе інтерактивне шоу в справжній українській колибі з унікальною атмосферою,  смачною кунею, народними піснями, танцями, надзвичайними музиками та безлімітним алкоголем. 

Повірте, варто приїхати до Закарпаття, щоб це побачити, почути та самому стати частинкою цього дивовижного шоу. Вас зустрінуть як рідних. 

Коронний номер вечорниць – дивовижно-мелодійні, романтичні пісні у виконанні господаря колиби, що має чарівний голос, Володимира Стойки.

 • Екскурсія №2 - одноденна поїздка в Румунію: 

"Красива, несподівана, екзотична Румунія - румунський Мараморош, що ламає стереотипи"

Румунія, вважається однією з найтаємничіших країн Європи, згадка про яку викликає відчуття містики і ще чогось не зрозумілого. Країна, якій вдалося вирватися із злиднів, продовжує стрімко розвиватися, наближаючись до загальноєвропейського рівня. Відмінні дороги, добробут, чистота, дбайливе ставлення до своєї культури і звичайно ж відкриті і доброзичливі люди. 
Щоб познайомитися з цією країною, яка вважається однією з найбільших держав Європи, потрібен не один тиждень, але найдовший шлях починається з першого кроку. Цим першим кроком і стане наша екскурсія. Всього за один день ми пропонуємо зруйнувати стереотипи, відкривши дивовижну і загадкову Румунію. Румунія розділена як територіально, так і культурно на кілька регіонів, а саме: Валахія, Добруджа, Банат, Молдова, Трансільванія і Марамуреш. Метою нашої екскурсії буде загадковий Марамуреш, схований серед карпатських гір.

Цей край традиційно славився дивним сплетінням культур і архаїчністю. Тут навіть є свій брендовий архітектурний стиль, що немає аналогів у світі – Марамурешська готика.

Перетинаючи державний кордон, ми проїдемо через КПП «Дякове». У цього пункті перетину є своя приємна особливість - адже тут ніколи не буває черг, що так псують враження від поїздок за кордон ; ).

Знайомство з сучасною Румунією ми почнемо зі старовинного трансільванського міста Бая-Маре, що здивує не тільки своєю доглянутістю, але й архітектурою і захоплюючою історією. 


Ще в 13 сторіччі, Трансільванію заселяють саксонські німці, які починають будувати нові міста, займатися ремісництвом, шукати корисні копалини. 


Дуже скоро Бая-Маре стає найбільшим центром видобутку золота, що зробило його одним з найбагатших міст Трансільванії. Про колишню середньовічну велич красномовно свідчить побудована в готичному стилі дзвіниця Святого Іштвана, вежа м’ясників, ринкова площа і будівля королівського монетного двору. В історичному центрі Бая-Маре, вас чекає захоплююча екскурсійна прогулянка. Однією з цікавих родзинок міста вважаються старі християнські церкви, серед яких вражає сувора велич римо-католицького собору єзуїтів VIIIст. Завдяки унікальній акустиці, в стінах собору часто проводяться органні концерти. Стрункий Реформатський храм зачарує своєю граціозною дзвіницею, зведеної за образом дзвіниць головного собору угорського міста Дебрецен.


Візитівкою Бая-Маре вважається вежа дзвіниці Святого Іштвана. По завершенні екскурсії, ми обов’язково піднімемося середньовічними гвинтовими сходами на верхній поверх, де з сорокаметрової висоти вам відкриються приголомшливі види на місто та навколишні гори.

Потрапивши до гіпермаркету «VIVO Plaza» ви зможете не тільки пообідати (за додаткову плату - 10-15 євро), але і купити цікаві румунські продукти харчування, знамениту косметику, сири, Трансільванське пиво … У вашому розпорядженні три поверхи щастя і затишні кафе.

Познайомившись з Бая Маре, настав час заглянути в душу Мараморошу.

За гірським перевалом відкриється інший світ. Наш шлях буде проходити через архаїчні румунські села, де багато місцевих жителів ще й досі живуть в дерев’яних будинках, а цивілізація здається сюди і не поспішає.

Величезні різьблені ворота сільських дворів, досі прикрашені вражаючими шедеврами різьби по дереву. Усюди неспішність. Начебто є хороші дороги, їздять автобуси, але від’їхавши в бік, потрапляєш в паралельну реальність.

В родинах тут ще панує патріархат, а люди досі ходять в національних костюмах. Де в Європі люди ходять в національних костюмах? Хіба що по великих святах, а тут постійно. Це Мараморош!

Далі, підкорюючи карпатські гірські перевали, ми опинимося в дивовижному монастирі Бирсана, внесеному до світової спадщини ЮНЕСКО. 

Це місце славиться не тільки унікальними дерев’яними храмами Мараморошської готики, але і духовною атмосферою та надзвичайною красою. У знаменитому монастирі Сепинца Перрі, ми знову познайомимося з національною румунською архітектурою, побачивши найвищу в Європі дерев’яну споруду.

Вас неодмінно вразить сама культура Марамуреша, що прийшла з глибини століть. Багато місцевих жителів ще й досі мешкають в дерев’яних будинках з величезними різьбленими воротами і носять національний румунський одяг. Обов’язково зупинимося на гірському перевалі, звідки відкриваються мальовничі краєвиди Румунських Карпат. Румунія вміє приємно здивувати. Не вірите? Переконайтеся самі !!!

У нашій екскурсії ми ще будемо проїжджати уздовж державного кордону, де в 20 метрах від вас, за річкою Тиса починається територія Українського Закарпаття. Проїдемо через село мільйонерів Чертеже, де кожен будинок кричить божевільної розкішшю. І звичайно ж зупинимося на одному з гірських перевалів, де перед вами відкриються грандіозні пейзажі румунських Карпат.


Вартість включає:

 • місце в 2-місному комфортабельному номері обраної категорії (ТV-плазма, WI-FI, телефон, банні халати, капці, фен, косметика, міні -сейф).


 • Сніданки ("Шведський стіл"). 
 • Банкетну вечерю в національній колибі Опришків.
 • Екскурсію № 1 "Шоу Опришків". 
 • Екскурсію № 2 Одноденна поїздка в Румунію з одним з найкращих гідів України "Красива, несподівана, екзотична Румунія" 
 • Лекції та індивідуальні консультації під час семінару.
 • Презентації спікера.
 • Набір ділових аксесуарів. 
 • Користування SPA центром (сауни, закритий та відкритий басейн з підігрівом);
 • Мінеральна вода «Поляна Квасова» (бювет в лобі готелю);
 • Місце на автопарковці на території готелю. 
 • Сертифікат про підвищення кваліфікації .


Проїзд • Будь-яким видом транспорту в напрямку Ужгорода (до ж/д станції Свалява).


Програма семінару буде розміщена найближчим часом:Вартість участі:


 • 25 - 28 вересня (4 дні/3 ночі)     - 9 400 грн. (місце в номері). 
 • 24 - 28 вересня (5 днів/4 ночі)  - 10 400 грн. (місце в номері). 
Кількість учасників обмежена наявністю місць, 
тому реєструйтеся прямо зараз.Для участі необхідно:


24 - 28 вересня, 5 днів/4 ночі25 - 28 вересня, 4 дні/3 ночі • заповнити і відправити  заявку на участь;
 • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом;
 • оплатити участь.


Додаткова інформація:


 • (044) 451-88-12  
 • (067) 403-45-46
 • (050) 312-34-73

Понравилась программа? Расскажите друзьям: