Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна


G Analytics

Семінари Семінар ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ 2020 НОВИЙ ЗАКОН ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРІВ Закупівлі товарів, робіт і послуг Прозорро PROZORRO

Семінар Публічні закупівлі для Замовників та Учасників

Виїзний семінар

ЗАКАРПАТТЯ–УГОРЩИНА 


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ - 2020. 

Закупівлі товарів, робіт і послуг. 

Практичні поради для закупівель за 

новими правилами. Як проводити 

тендери. Оптимальні рішення


23-27 вересня, 5 днів/4 ночі.

24-27 вересня, 4 дні/3 ночі


ЗАКАРПАТТЯ – УГОРЩИНА 
Ужгород – Будапешт - Ужгород  
(з проживанням у Закарпатті та Угорщині (3-4*).


                         


Спікер: Тетяна Колісник Експерт з питань публічних закупівель. ОДИН З НАЙКРАЩИХ ЛЕКТОРІВ-КОНСУЛЬТАНТІВ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ.Компанія "Кортекс" запрошує Вас 

на семінар по Державним закупівлям в квітуче Закарпаття та Угорщину

 з ексклюзивною екскурсійною програмою.


Місце проведення та програма перебування:


Ужгород, Spa - готель 4* де ми розпочнемо нашу подорож, розташований недалеко від м. Ужгорода в затишному місці, в заповідному Карпатському лісі.

Ваш ранок почнеться з чудового співу птахів і купання в одному з термальних басейнів де можна плавати навіть узимку. На території готелю їх два. Один відкритий - 25 метрів (29-30 градусів) і другий - закритий - 20 метрів (26-27 градусів).

Два ресторани з європейською і закарпатською кухнею (колиба) завжди зможуть порадувати Вас багатим вибором страв.
Прогулюючись великою та доглянутою територією готелю, Ви зможете помилуватися у великому вольєрі стадом оленів і косуль.


Також на території готелю знаходиться чудова стайня, де є маленькі поні, і живий куточок, де живуть екзотичні птахи - страуси, фазани, павичі.  Екскурсійна програма:


1. Екскурсія до Угорщини (Егер - Будапешт):

 • Ми перетинаємо кордон та потрапляємо до Угорщини - батьківщини токайського вина та кубіка Рубіка. Починаємо із знайомства зі знаменитою Егерською долиною красунь, де розташовано більше 200 винних підвалів, багатьом з яких декілька століть. В одному з таких підвалів ви продегустуєте шість егерських вин, включаючи знамениту «бичачу кров» і легендарне «Крижане вино». Не забудьте придбати пляшечку на подарунки друзям та рідним (за додаткову плату 2000 ft = 160 грн.)
 • Потім переїзджаємо у місто Егер. Вулиці міста - це історія застигла в часі і яскравий зразок угорської архітектури. Ми відвідаємо другий за розміром храм угорців - Базиліка Святого Іоанна Апостола і євангелістів (за додаткову плату 1700 ft = 140 грн.), Церкву мінорітів. Побродивши стародавними вулицями, де поєдналися європейські та азіатські архітектурні традиції ви побачите Турецький мінарет початку XVII століття. Якщо Ви подолаєте 97 вузьких кам'яних сходів мінарету, опинитесь на балконі, звідки відкривається грандіозний краєвид на місто Егер.

 • Відвідування Егерської фортеці. Саме тут відбулося неможливє. В часи Османської імперії місто захищало головний шлях в верхньої Угорщини, граючи найважливішу роль в обороні країни. Завдяки доблесті і рішучості, двох-тисячний гарнізон Егерської фортеці витримав запеклу облогу більш ніж стотисячної армії Османської імперії. 

Але крім краси і величної історії, Егер став містом угорської душі, передаючи атмосферу розміреності, ґрунтовності, релігійності та любові до своєї країни. Просто поблукавши старовинними вуличками ви отримаєте велике задоволення. Якщо захочете - буде можливість скупатися в знаменитих егерських термальних купальнях (за додаткову плату 2100 ft = 170 грн.).
 • Ночівля в Угорщині.


 • Вранці наступного дня ми залишаємо гостинний Егер і прямуємо до перлини Дунаю - столиці Угорщини місто Будапешт. На нас чекає екскурсія історичними місцями Будапешта (за додаткову плату 15 євро), вільний час і відвідування торгівельних центрів.
Будапешт називають «Перлиною Дунаю». Це чарівне місто відрізняється своєю культурною витонченістю, яка спокушає і зачаровує. Він пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом. Це особливо відчувається, коли сидиш в затишному вуличному кафе, відкриваючи для себе угорську кухню та прислухаєшся до звуків незнайомої мови. Місто прикрашає обидва узбережжя річки Дунай прекрасними історичними будівлями, королівськими мостами і витонченими бульварами, засадженими деревами. 

2. Екскурсія по Закарпаттю (для заїзду 5 днів/4 ночі) з відвідуванням буйволячої ферми та дегустацією. • Серед родзинок Закарпаття заслужено згадується буйволяча ферма. Звідки в гірському регіоні взялися азіатські буйволи - це історична таємниця. Але у вас є шанс познайомиться з цими дивовижними тваринами, інтелект яких прирівнюють до собак. Крім захоплюючого знайомства з фермою, ви візьмете участь в дегустації продукції, спробувавши унікальне буйволяче молоко, масло, сир включаючи відому "Моцареллу Buffalo" (за додаткову плату 70 грн.).
 • Переїзд в місто Виноградів. У місті ви побуваєте на мальовничих руїнах загадкового замку Канків, де знімалися епізоди фільму «Табір іде у небо». Прогулянка головною вулицею древнього міста Виноградово подарує задоволення і заспокоєння. Католицькі та реформатські храми, веселий фонтан Ержіка, динамічна статуя винороба, це і багато іншого подарують вам позитив і хороші враження.
 • Наш шлях пройде по угорським селах, де в селі Четфалва (Csetfalva) ми близько познайомимося з стародавним реформатським храмом 14 століття та дерев'яною дзвіницею висотою 32 метри, яка за правом вважається найвищою в країні. В дорозі, в селі Бене (Bene) ви побачите храм-фортецю, де мешканці не тільки молилися, а й захищалися в смутні часи.
 • Ввечорі, на зворотньому шляху, вас чекає шоу-програма = Інтерактивні народні вечорниці в "Колибі Опришків". Вас зустрінуть як рідних. Унікальна атмосфера, прекрасний персонал, широкий вибір страв, шикарна подача, смачна кухня і неймовірна атракція. Родзинка колиби – народні вечорниці. Це веселе інтерактивне шоу з народними піснями, танцями, надзвичайними музиками та безлімітним алкоголем. Повірте, варто приїхати до Закарпаття, щоб це побачити, почути та самому стати частинкою цього дивовижного шоу. Коронний номер вечорниць – дивовижно-мелодійні, романтичні пісні у виконанні господаря колиби, що має чарівний голос, Володимира Стойки.

Проїзд


 • Будь-яким видом транспорту до міста Ужгорода.


Програма семінару:


Новий Закон про " Про публічні закупівлі ". Державні закупівлі : проведення тендерів по-новому. Як реалізувати механізми передбачені Законом.

 • PROZORRO: нові правила функціонування.
 • Нові терміни: аномально низька ціна тендерної пропозиції; вартість життєвого циклу; електронний каталог; спрощена закупівля тощо.

Аномально низька демпінгова ціна. Хто її визначає. Як здійснюється повідомлення? Обгрунтування аномально низької ціни. Коли виникає питання демпінгової ціни? Якщо всі учасники будуть понижувати ціну: чи буде аномально низька ціна?


 • Обов’язковість використання Prozorro при закупівлях від 50 тисяч (нова спрощена процедура); «онлайн-магазин» для бюджетних установ: електронні каталоги поширених товарів.
 • Можливість консультацій з бізнесом з боку бюджетних установ.
 • Нецінові критерії оцінки пропозиції.
 • Новий інструмент " 24 години на виправлення помилок у тендерних пропозиціях ". Як це технічно відбувається.
 • Як перейти від тендерних комтетів до Уповноважених осіб.
 • Як вимагати підтвердження кваліфікаційних критеріїв.
 • Спрощені (допорогові закупівлі ). Як застосовувати нові механізми в допорогових та спрощених закупівлях.
 • Відхилення аномально низьких цінових пропозицій (які на понад 40% відрізняються від середньої ціни пропозиції).
 • Можливість відхилення пропозиції постачальників, які раніше не виконали умови договору.
 • Особливості взаємодії Замовників з Учасниками та органом оскарження.
 • Оскарження тендеру. Впровадження диференційованої плати за оскарження тендеру в АМКУ; неможливість відкликати скаргу.
 • Запровадження персональної відповідальності посадових осіб. Критично змінені умови проведення моніторингу. Штраф зразу до 170 000 грн. на посадову особу або уповноважену особу.  
Новели ст. 17 нового Закону та механізми її застосування. Відмова Учаснику в участі у процедурі закупівлі. За що можна відхилити Учасника та переможця за ст. 17.  Обов'язок застосування. Коли не застосовувати. Як правильно вимагати спосіб документального підтвердження.

Визначення предмета закупівлі товарів, робіт і послуг.

 • Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі: порушення або правомірне рішення.
 • Закупівля робіт та послуг: як застосовувати показники Національного Класифікатора ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник». Визначення виду предмета закупівлі як роботи, під час капітального ремонту рухомого майна (у т. ч. транспортних засобів).
 • Особливості визначення предмета закупівлі послуг з поточного ремонту, капітального ремонту, проектування, експертизи та технагляду у будівництві, авторського нагляду, технічного нагляду. Послуги чи роботи?
 • Поточний ремонт обладнання — 4-й знак Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 чи окремий об’єкт?
 • Особливості визначення предмета закупівлі при закупівлі робот та послуг в одній закупівлі з товарами.
 • Визначення предмета закупівлі товарів, що належать до різних четвертих знаків ДК 021:2015.
 • Як визначити предмет закупівлі якщо в договорі кілька кодів ДК. 

Очікувана вартість предмета закупівлі. 

Порядок оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі уповноваженого органу.

 • Строки проведення процедур закупівель. Як правильно розрахувати строки проведення процедур закупівель.
 • Оприлюднення інформації про внесення змін до договорів про закупівлю у випадках, не передбачених Законом про публічні закупівлі.
 • Чи повинен Замовник надавати відповіді на публікації в різних електронних ресурсах, окрім DOZORRO та PROZORRO (зокрема «Наші гроші» тощо). Наслідки для Замовника у випадку ігнорування публікацій.
 • Хто підписує документи ЕЦП?
 • Рекомендації щодо роботи з Веб-порталом публічних закупівель щодо оприлюднення інформації.
 • Рекомендації щодо роботи у Веб-сервісі Замовника.

Кваліфікаційні критерії до учасників та спосіб їх документального підтвердження. Як вимагати підтведження кваліфікаційних критеріїв за новим Законом. 

 • Наявність обладнання та матеріально-технічної бази.
 • Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
 • Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
 • Виконання аналогічних договорів — правомірна вимога чи дискримінація?
 • Коли потрібно застосовувати всі кваліфікаційні критерії під час відкритих торгів?
 • Чи поширюється новий інструмент " 24 години на виправлення помилок " на документи для кваліфікаційних критеріїв.

Процедури закупівель: практика та особливості проведення. Переговорна процедура та її застосування: зовсім по-новому. Нові підстави. Коли можна застосовувати. Особливості обгрунтування. Відмова участі в торгах.Участь нерезидентів. Валюта тендерної пропозиції. Як привести тендерні пропозиції, подані в різних валютах, до однієї валюти. Торги з обмеженою участю. Етапи проведення. Кількість учасників. Кваліфікаційний відбір. Можливість зміни ціни.

Спрощені(допорогові) закупівлі. Як застосовувати механізми Закону в спрощених (допорогових) закупівлях. 

 • Чи є обов’язковим їх проведення. В яких випадках є сенс їх проводити.
 • Які дії під час проведення допорогових закупівель вважаються порушенням принципів закупівель. Наслідки для замовників та учасників торгів.
 • Умови «допорогових» договорів
 • Умови та особливості укладання спрощених (допорогових) договорів.

Вимоги до предмета закупівлі та їх документальне підтвердження у складі тендерної пропозиції

 • Конкуренція учасників чи виробників: враховуємо позицію АМКУ.
 • Кількість товару та місце його поставки.
 • Місце поставки робіт чи надання послуг, їх обсяги. Строки поставки товарів, виконання робіт, надання послуг.
 • Поглиблені технічні специфікації згідно вимог нового Закону.
 • Як правильно прописати технічне завдання, якщо неможливо спланувати обсяги предмета закупівлі - на прикладі закупівлі послуг з технічного обслуговування автомобілів та запчастин.
 • Чи можна змінювати термін постачання під час оголошення повторної процедури закупівлі або проведення переговорної процедури за умови, що закупівля двічі не відбулася?
 • Чи має право Учасник пропонувати в торгах одночасно продукцію двох виробників? Чи є це підставою для відхилення?

Критерії та методика оцінки тендерних пропозицій. Розширення переліку критеріїв оцінки: ціна або вартість життєвого циклу згідно нового Закону.

 • Що повинен включати опис методики оцінки за критерієм «ціна» або ціна/вартість життєвого циклу? Враховуємо чи не враховуємо ПДВ, коли  оцінюємо тендерну пропозицію. Як правильно прописати механізм в тендерній документації? Хто може скористатися?

Договір про закупівлю: які умови прописати. Особливості укладання, внесення змін, розірвання, виконання.

 • Внесення змін та коригування умов договору. Зміна ціни, номенклатури, обсягу. Чи вважається істотними умовами зміна керівництва або реквізитів у постачальника. Як укласти додаткову угоду. 
 • Як запобігти демпінгу.
 • Що робити з договором про закупівлю, якщо договір укладено без ПДВ, а потім Виконавець отримує статус платника ПДВ.
 • Практика застосовування оперативно-господарських санкцій.
 • Попередня оплата. Розірвання договору в т.ч. в односторонньому порядку.
 • Строки укладання договорів. Максимальні строки. Як обґрунтувати подовження строків їх укладання згідно нового Закону.

Закупівля природного газу, електроенергії та інших комунальних послуг. Як має закуповуватись електроенегрія. Тендери чи прямі договори з постачальниками. Позиція Держказначейства. Особливості укладання договорів з постачальникам універсальних послуг та постачальниками «останньої надії». Чм встановлюються кваліфікаційні критерії по статті 16 ЗУ "Про публічні закупівлі" при закупівлі електроенергії.

 • Можливості проведення переговорної процедури закупівлі природного газу.
 • Ризики відкритих торгів.
 • Демпінг на торгах: як можна запобігти.
 • Особливості укладання договорів з постачання універсальних послуг та постачальниками «останньої надії».

Тендерний комітет та його діяльність. Уповноважені особи (УО) згідно нового Закону “Про публічні закупівлі”.

 • Хто і які рішення приймає. Повноваження. Відповідальність. Корупційні ризики.
 • Чи несуть відповідальність голова та секретар тендерного комітету за несвоєчасне оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу інформації про зміни до договору, звіту про виконання договору, якщо вони не виконують договірну роботу?
 • Робота тендерного комітету з персональними даними. Коли можна/неможна їх вимагати від Учасника. Кому, в яких випадках та за якою процедурою можна надавати персональні дані в т.ч. правоохоронним та контролюючим органам.
 • Доплати УО. Чи буде це "іншою оплаченою діяльністю" для держслужбовців згідно  ЗУ "Про подолання корупції"
 • Особливості використання ЕЦП.

Участь у закупівлях згідно нового Закону України «Про публічні закупівлі» - все що потрібно знати Учасникам. Переформатування вимог до учасників.

 • Джерела інформації про торги;
 • Запити на отримання роз’яснень щодо тендерної документації, порядок внесення змін до тендерної документації та проекту договору про закупівлю. Необхідність подовження строку подання пропозицій (перенесення торгів на пізнішу дату);
 • Підготовка пропозиції.
 • Участь у допорогових закупівлях. Порядок проведення, правомірність встановлення з боку замовників окремих вимог, механізми оскарження дій та рішень замовників.
 • Виконання окремих вимог тендерної документації: Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді; інформація з ЄДРПОУ; інформація про платника податків; можливість отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет. Використання даних відкритих баз та реєстрів при підготовці пропозиції;
 • Можливість забезпечувати собі «конкурента» на торгах в рамках Закону України «Про публічні закупівлі»;
 • Тендерне забезпечення та забезпечення виконання умов договору
 • Відмова в участі у процедурі закупівлі, у разі не виконання вимог статті 17 Закону України;
 • Подання тендерної пропозиції;
 • Процедура розкриття пропозицій: аукціон, оцінка тендерних пропозицій;
 • Розгляд пропозицій та визначення переможця;
 • Строки та способи надання документів, після наміру замовника укласти договір з переможцем.

Особливості проведення закупівель для боротьби з COVID-19.

 • Порядок, організація та проведення закупівель Уповноваженою особою замовника.
 • Складання протоколів закупівель, обгрунтування закупівель, проведення переговорів при здійсненні закупівель та оприлюднення звітних документів. 
 • Особливості укладання договорів.
 • Як опублікувати звіт про укладений договір  до 19 квітня 2020 року та після 19 квітня 2020  Строки оприлюднення інформації та звітних документів на майданчику.

Новели щодо оскарження публічних закупівель в АМКУ. 

 • Встановлення розміру плати за скаргу через систему PROZORRO в порядку визначеному КМУ. 
 • Можливість оскарження багатолотових тендерів.
 • Оскарження відхилення всіх пропозицій та відміни тендерів.
 • Неможливість відкликати скаргу, відхилити закупівля в період оскарження.
 • Строки подання та зміст скарги; порядок розгляду скарги. Деталі, які впливають на прийняття та розгляд скарги. Портал DoZorro як інструмент оскарження допорогових закупівель та інструмент впливу на замовників і результати торгів.

Контроль у сфері публічних закупівель:

 • Моніторинг закупівель. За якими ризик-індикаторами. Порядок моніторингу аудиторами Держаудитслужбою. Як оскаржити висновок Держаудитслужби з моніторингу.
 • Що перевіряє Держказначейство;
 • Чи має право АМКУ виходити за межі скарги;
 • Алгоритм захисту під час моніторингу, перевірок, ревізій, зустрічних звірок.

Вартість участі:


 • 24-27 вересня, 4 дні/3 ночі     - 9 980  грн. (місце в номері).
 • 23-27 вересня, 5 днів/4 ночі - 11 750 грн.  (місце в номері)

Кінцевий строк оплати : не пізніше 7 вересня !!Вартість включає:


 • Проживання в готелі 4* (Закарпаття) в двомісних номерах (місце в номері).
 • Проживання в готелі 3* (Угорщина) в двомісних номерах (місце в номері).
 • Сніданки.
 • Вечерю-презентацію учасників в день заїзду.
 • Шоу-програму - Інтерактивні народні вечорниці в "Колибі Опришків".
 • Обід в день занять.
 • Екскурсію до Угорщини (Егер - Будапешт).
 • Екскурсію по Закарпаттю (для заїзду 5 днів/4 ночі).
 • Лекції та консультації.
 • Ділові аксесуари, необхідні для роботи.
 • Сертифікат.
 • За додаткову плату: відвідування відкритого термального басейну (25 метрів) з джакузі і внутрішнього закритого басейну (20 метрів) на території готелю 4* в Закарпатті (2 години - 175 грн).


Для участі необхідно:
 • заповнити і відправити  заявку на участь;
 • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом;
 • оплатити участь.


Додаткова інформація:


 • (044) 451-88-12
 • (044) 393-14-66
 • (050) 312-34-73

Понравилась программа? Расскажите друзьям: