Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
Тендери Державні Закупівлі в Україні  Електронні Закупівлі Система Електронних Закупівель PROZORRO Тендерний Комітет Договір про Закупівлю Відкриті торги Допорогові закупівлі Переговорна Процедура

Семінар для замовників і учасників.


ТЕНДЕРИ в УКРАЇНІ.

ПУБЛІЧНІ ЕЛЕКТРОННІ ЗАКУПІВЛІ.

СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННИХ

ЗАКУПІВЕЛЬ 
PROZORRO.

Законодавчі та технічні


аспекти функціонування. 

Як не
допустити помилок та

позбутися
ризиків.21 - 25  грудня, 5 днів/4 ночі
                                       

 КАРПАТИ, готель «Вежа Ведмежа»
Семінар завершено. Актуальна програма за посиланням тут >>>


Місце проведення:


   Готель-замок в Карпатах «Вежа Ведмежа» розташований в самомоу серці Карпат у Славському,— біля села Волосянка, що на межі Львівщини, Закарпаття і Івано-Франківщини, — він дарує своїм гостям не просто комфортабельний і цікавий відпочинок. Особливістю розташування готелю є те, що він знаходиться в стороні від головних доріг, оточений гірськими схилами та кришталево-чистою гірською річкою. Схований від стороннього ока, він дарує насолоду тиші і спокою своїм гостям, надає чудову можливість усамітнитися і перебувати наодинці з первозданною природою.

Гірський струмок наповнює повітря свіжістю і створює неповторне відчуття єднання з Карпатською природою. Тут Вам ніхто не заважатиме комфортно відпочити та отримати незабутні враження від краєвидів, що нам дарує урочище Цоцора. Ставши нашим гостем, Ви потрапите в дивовижне місце, де панує Краса, Романтика і Затишок. Місце, де Казка стала Реальністю.

"Вежа Ведмежа" – це місце де збуваються мрії. Побудований у стилі лицарських замків і, за думкою журналістів, гідний приймати президентів. Це одне з улюблених місць відпочинку українських та європейських знаменитостей. В канун святкування Різдва західними християнами Вас не покине відчуття дитинства, що ви опинились у казці. Унікальний дизайн готелю та номерів перенесе вас в романтичну затишну атмосферу Середньовіччя. Інтер’єр жодного номеру не повторює інший. Ви завжди знайдете в готелі улюблене затишне місце, де ніхто вас не потурбує. Недалеко від готелю знаходиться крісельний підйомник на гору Високий верх (1242 м).


Вартість участі:


 • Вартість участі одного слухача – 9 250 грн. (проживання в готелі  «Вежа Ведмежа»).
 • Вартість участі одного слухача – 7 400 грн. (проживання в готелі  «Захар Беркут» 3*, 500 м. від «Вежа Ведмежа»).


Вартість включає:


 • 2-місне розміщення, всі номери з авторським дизайном (Wi-Fi, фен, халати, міні-бар);  сніданок; навчання та індивідуальні консультації; нормативно-методичні матеріали; ділові аксесуари; вечеря знайомств; ексклюзивна екскурсійна програма: Мукачеве – Замок Паланок - термальні води Косино; обід в національному ресторані під час екскурсії; вхідні квитки по екскурсійній програмі; сертифікат;       Готель-замок «Вежа Ведмежа»Камінна

ЗалаПідйомник на гору Високий верх (1242 м)Ресторан

БАРлога

Проїзд:Готельно-відпочинковий комплекс
«Вежа Ведмежа» у Славському (Львівщина).


Україна, Карпати, Львівська обл., 
Сколівський р-н, село Волосянка.

Програма семінару:


БЛОК 1. Функціонування електронних закупівель. Узгодження технічної та нормативної бази функціонування електронних закупівель.

 

 • Державна політика у сфері закупівель. Система функціонування закупівель в Україні. Громадський контроль у сфері закупівель. Закон України «Про публічні закупівлі». Законодавство України про публічні закупівлі товарів, робіт і послуг: коментарі спеціалістів.
 • Пілотний проект з організації діяльності централізованої закупівельної організації (ЦЗО). Центральні органи виконавчої влади, для яких буде проводити закупівлі ЦЗО. Примірний перелік товарів і послуг для закупівель ЦЗО в інтересах замовників. Права, обов’язки, функції ЦЗО, у разі надання таких прав замовником щодо проведення закупівель. Відповідальність ЦЗО та замовників згідно із законами.
 • Запобігання корупції. Стаття 17 ЗУ «Про публічні закупівлі». Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, антикорупційна програма учасника, уповноважена особа з антикорупційної програми. Порядок дій замовників щодо виконання вимог ЗУ «Про запобігання корупції». Позиція Уповноваженого органу щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції». Закон України «Про відкритість використання публічних коштів»: обов’язки для замовника, зміни в законодавстві, що вносяться цим Законом.
 • Планування закупівель. Порядок та основні умови планування закупівель. Ефективна організація закупівель протягом року. Особливості формування річного плану закупівель. Порядок визначення предмета закупівлі: Національний класифікатор України «Єдиний закупівельний словник» (CPV:2002, IDT) ДК 021:2007, особливості щодо закупівель робіт. Відшкодування, варіанти  проведення відповідних процедур закупівель. 
 • Вибір процедури закупівлі. Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі: порушення або правомірне рішення. Проведення закупівель наприкінці та на початку року. 
 • Загальні умови здійснення закупівель. Порядок оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі уповноваженого органу: строки, витрати. Розміщення інформації англійською мовою. Рекомендації щодо роботи з  веб-порталом публічних закупівель щодо оприлюднення інформації. Строки проведення процедур закупівель. Рекомендації щодо роботи на акредитованих майданчиках.
 • Окремі етапи організації та проведення процедур закупівель. Вибір строку подання пропозицій конкурсних торгів. Окремі аспекти складання оголошення про заплановану закупівлю.
 • Договір про закупівлю. Строки в договорах. Можливість застосування попередньої оплати. Можливість внесення змін в умови договору. Пролонгація договору на наступний період. Недійсність договору про закупівлю. Штрафи в договорі. Виконання аналогічних договорів: дискримінація чи правомірна вимога. 
 • Здійснення закупівель за рамковими угодами. Порядок визначення генеральних замовників та їх взаємодія з замовниками за рамковими угодами. Особливості виконання рамкових угод. Перелік товарів і послуг, які можуть закуповуватися за рамковими угодами.
 • Здійснення закупівель філіями та іншими відокремленими підрозділами суб’єктів публічних закупівель. Останні роз’яснення Мінекономрозвитку щодо від 30.09.2016р.
 • Тендерний комітет чи комітет з конкурсних торгів: проблемні питання та організація діяльності. Хто приймає рішення та їх легітимність. Хто входить до складу. Проблемні питання. Законодавчі колізії та шляхи їх вирішення. Корупційні ризики та складові.
 • DoZorro - моніторинговий портал публічних закупівель.

 

БЛОК 2. ЕЛЕКТРОННІ ЗАКУПІВЛІ. PROZORRO – законодавчі та  технічні аспекти роботи. Майстер-клас реального проведення закупівель в режимі on-line.

 

 • Проведення електронних закупівель з використанням системи PROZORRO в режимі он-лайн для учасників і замовників. Регламент роботи системи електронних закупівель Prozorro. Презентація існуючих електронних майданчиків.  Реєстрація: тестовий режим та режим реальних закупівель, мультидоступ. Інструменти особистого кабінету замовника. Створення закупівлі: завантаження документів, запитання учасників і відповіді на них, редагування та скасування. Редукціон. Кваліфікація кандидатів акцепт/ відхилення). Анулювання переможця. Публікація договору. Моніторинг і статистика. Розгляд прикладів завершених закупівель.
 • Відкриті бази та реєстри при проведенні процедур закупівель та їх використання. Інформація про платника податків. Можливість отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет.
 • Встановлення, виконання та перевірка окремих вимог тендерної документації (кваліфікаційної документації, запиту цінових пропозицій). Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді. Інформація з ЄДРПОУ.

БЛОК 3. ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ. 

  • Примірна тендерна документація та особливості її розроблення. 
  • Варіанти методик оцінки. Ціна чи ціна з урахуванням інших показників.
  • Кваліфікаційні критерії відбору учасників. 

  БЛОК 4. ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЕЛЬ: практика та особливості проведення. 

  • Відкриті торги. Порядок організації та проведення відкритих торгів.
  • Порядок та перебіг термінів проведення відкритих торгів (українських та європейських). Останні роз’яснення Мінекономрозвитку.
  • Тендерне забезпечення. Оптимальний вибір способу і розміру забезпечень.
  • Окремі етапи організації та проведення процедур закупівель.
  • Особливості здійснення вивчення та оцінка тендерних пропозицій та кваліфікаційних вимог учасників.
  • Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися. Повідомлення про намір укласти договір.
  • Процедура конкурентного діалогу. Організація та проведення процедури конкурентного діалогу.
  • Переговорна процедура. Порядок та умови застосування переговорної процедури закупівлі. Підстави для застосування, порядок проведення. Обґрунтування підстави для застосування процедури закупівлі. Наслідки проведення переговорної процедури закупівлі для замовника. Закупівля енергоносіїв, водо-, теплопостачання, водовідведення тощо. Нове при здійсненні закупівлі природного газу.
  • Допорогові закупівлі. Особливості проведення допорогових закупівель. Чи є обов’язковим їх проведення. В яких випадках є сенс їх проводити. Чи мають повноваження державні адміністрації щодо надання рекомендацій стосовно допорогових закупівель. Як захистити інтереси підприємства (установи).  Алгоритм обґрунтування відмови від «адмінрекомендацій».


  БЛОК 5. ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ та КОНТРОЛЬ. Порядок оскарження процедур закупівлі. Контроль за здійсненням закупівель та основні аспекти перевірок. Функції та повноваження Державної аудиторської служби. Відповідальність у сфері закупівель та розміри адмінштрафів за порушення законодавства. Ризики учасників та замовників. Можливості їх мінімізації.  Вартість участі:


  • Вартість участі одного слухача – 9 250 грн. (проживання в готелі  «Вежа Ведмежа»).
  • Вартість участі одного слухача – 7 400 грн. (проживання в готелі  «Захар Беркут» 3*, 500 м. від «Вежа Ведмежа»).

  Для участі необхідно:


  • заповнити і відправити заявку на участь;
  • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом;
  • оплатити участь.

  Додаткова інформація:

  • (044) 451-88-12 
  • (044) 393-14-66 
  • (050) 312-34-73 

  Понравилось? Расскажите друзьям: