 |
|
|
© Все права защищены. При использовании материалов ссылка на сайт desyatka.com.ua обязательна |
|
|
Правові Юридичні Семінари Семінар для Юриста Юристів Адвоката ЗЕД Контракти Валютні операції Контракти Оптимізація Оподаткування Висновок Розірвання Виконання ЗЕД-контрактів з Китаєм, Євросоюзом |
|
Семінари для юристів, керівників, фахівців ЗЕД.

ЗЕД в 2019 р. ЗЕД-КОНТРАКТИ в умовах торгових ускладнень, можливостей і валютної лібералізації. Актуальні питання укладення та виконання. Мінімізація ризиків і збитків. Нові тенденції у світовій торгівлі та їх вплив на ЗЕД. Обливості роботи з Китаєм, Канадою, країнами Південно-Східної Азії та Євросоюзу.8 серпня, м. Київ

|
|
Семінар проводять:
Свистіль С. О. - віце-президент ТПП України / Ukrainian CCI. Один з кращих експертів в Україні в сфері ЗЕД. Має велику практику у вирішенні питань ЗЕД, підготовці і реалізації складних проектів і контрактів. Має великий практичний досвід роботи в бізнесі (2001 - 2013.) і на державних посадах. Голова Ради Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД». Екс-заступник голови Державної служби експортного контролю України. Керівник підрозділу Нацбанку України.
Про що цей семінар з ЗЕД:
1. Основні проблеми, пов'язані з ризиками і збитками по ЗЕД - контрактами. - Переоцінка важливості письмових домовленостей.
- Неправильне розуміння відповідальності банку.
- Неправильне розуміння відповідальності перевізника / експедитора.
- Невірне тлумачення моменту переходу права власності на товар.
- Неправильне розуміння обсягів покриття ризиків при страхуванні.
- Помилки щодо обрання форми контракту.
- Помилки з оформлення форс-мажорних обставин.
- Поверхнева перевірка контрагентів.
- Слабка підготовка з питань митної справи та комерційного права.
- Неправильне розуміння портових і торговельних порядків.
2. Мінімізація ризиків невиконання контрактів. 3. Управління окремими експортно-імпортними ризиками при організації роботи та укладенні ЗЕД-контрактів з окремими країнами (ЄС, КНР, Канада, країни Близького Сходу і Південно-Східної Азії та ін).
Програма семінару:
Блок 1. Нові можливості для бізнесу в світлі лібералізації валютного ринку і останніх змін валютних обмежень. - Впровадження нової концепції валютного регулювання: актуальний стан.
- Мінімізація ризиків в рамках заходів валютного контролю.
- Нові можливості для бізнесу в світлі останніх знять валютних обмежень. Відкриття нових рахунків для нерезидентів. Репатріація дивідендів. Інвестиції юрособи за кордон. Скасування обов'язкового продажу валюти. Інвестиції в Україну. Граничні терміни закриття контрактів. Взаємозаліки.
- Дроблення операцій з експорту.
- Початок відліку строків.
- Завершення валютного контролю.
Блок 2. Міжнародна преференційна торгівля: заходи щодо організації та їх ефективне використання в інтересах українського бізнесу. - Нові можливості в рамках Конвенції ПанЕвроМед.
- Як використовувати режим генеральних преференцій (GSP), наданий США Україні.
- Практика і рекомендації по використанню переваг зон вільної торгівлі України з іншими країнами (ЄС, Канада і ін).
- Практики, ризики, втрати і можливості в рамках режиму найбільшого сприяння СОТ.
- Огляд країн «у фокусі» відповідно до Національної експортної стратегії і секторальними стратегіями.
- Участь в державних тендерах за кордоном.
- Особливості побудови бізнесу з китайськими компаніями.
- Особливості експортно - імпортної діяльності з країнами Близького Сходу і Південно-Східної Азії.
- Мінімізація витрат на організацію виробництва та власного експорту на основі використання елементів преференційної торгівлі.
Блок 3 . Нюанси організації і проведення переговорів з потенційним контрагентом в контексті мінімізації подальших ризиків і збитків. - Як перевірити потенційного контрагента за контрактом, оцінка потенційних ризиків в країні контрагента.
- Вибір форми контракту. Помилки і їх наслідки. Особливі форми контрактів і особливості їх виконання. Типовий комерційний агентський контракт ICC. Типовий дистриб'юторський контракт ICC. Консигнація. Порядок надання послуг згідно із ЗЕД-контрактами: реклама, аутстаффінг персоналу, маркетинг, фрахт, інжиніринг, виконання робіт, продаж ПЗ. Комісія. Доручення.
- Як домогтися переваг при виборі застосовного права, застосовної мови за контрактом, виборі арбітражу і суду, умов поставки та умов розрахунків.
- Типові помилки при проведенні переговорів, які дорого обходяться. Оферта і акцепт.
- Особливості підготовки меморандуму або протоколу про наміри сторін для захисту інтересів української компанії.
Блок 4 . Зовнішньоторговельний контракт. Принципи та право контрактів. Актуальні питання укладення та виконання. Що необхідно передбачити, щоб в подальшому уникнути проблемних ситуацій. - Типові помилки при укладенні ЗЕД-контрактів: помилки вибору умов поставки, момент укладення контракту, помилки листування, визначення ціни за довгостроковими контрактами, помилки страхування.
- Рекомендовані форми контрактів купівлі-продажу ICC і ITC, Наказ Мінекономіки № 201. Документи до контракту. ЗЕД-контракти: реальні кейси та розбір проблемних ситуацій.
- Аналіз помилок контрагентів, пов'язаних з неправильним вибором форми оформлення договірних зобов'язань.
- Арбітражні застереження.
- ЗЕД-контракт і міжнародні документи. Які положення міжнародно-правових актів слід враховувати при підготовці ЗЕД-контрактів для захисту інтересів українських компаній.
- Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу. Принципи УНІДРУА. Принципи Європейського договірного права. Переваги та ризики застосування Віденської конвенції при здійсненні операцій купівлі-продажу товарів. Торгові звичаї.
- Територія продажів і відповідальність за її порушення.
- Зміст договору і справжні наміри сторін.
Блок 5. Розрахунки в ЗЕД. Зміни в світлі лібералізації валютного ринку. Мінімізація ризиків по ЗЕД - контрактами внаслідок порушення умов платежу. - Нові тенденції та сучасні банківські інструменти підтримки ЗЕД.
- Мінімізація ризиків несплати за товар.
- Різні форми розрахунків, заліки. Взаємозалік валютних зобов'язань.
- Документарні акредитиви (UCP 600). Овердрафт. факторинг.
- Гарантії на вимогу (URDG).
- Форфейтинг (URF800).
- Розрахунки через ЛОРО-рахунки.
- Виплати на користь нерезидента.
- Пеня у випадках форс-мажорних обставин.
- Пеня у випадках розгляду справи судом і комерційним арбітражем.
- Дії в разі встановлення факту несплати за товар в певні терміни.
Блок 6. Як мінімізувати збитки при настанні непередбачених обставин. Помилки з оформлення форс-мажорних обставин. - Умови при форс-мажорі: порядок контрактного і практичного застосування. Рекомендації для бізнесу.
- Хто приймає на себе збитки в разі введення держорганами заборон і обмежень.
- Способи мінімізації ризиків та втрат. Аналіз типових помилок, які допускаються при укладенні та виконанні контрактів в контексті форс-мажорних обставин. Український досвід подолання обставин, що перешкоджають виконанню контракту.
- Що доцільно передбачити на сучасному етапі розвитку зовнішньоекономічних відносин.
Блок 7. Ризики у зовнішньоекономічних контрактах та шляхи їх мінімізації. Помилки і збитки у випадках неправильного застосування ІНКОТЕРМС 2010 року. - Аналіз типових помилок при використанні термінів Інкотермс 2010: EXW, FCA, CPT, CIP, DAT, DAP, DDP, FAS, FOB, CFR, CIF.
- Страхування, перевезення, інспекція, перехід права власності - як мінімізувати ризики і збитки.
- Практика внесення змін до термінів Інкотермс для мінімізації ризиків і збитків.
Блок 8. Актуальні питання виконання зовнішньоекономічних контрактів. Практика застосування штрафних санкцій. - Підтвердження виконання зобов'язань (специфікація, інвойс, акт).
- Затримка поставки, недопоставка, затримка в оплаті, неповна оплата.
- Пошкоджений товар, неякісний товар.
- Порушення прав інтелектуальної власності.
- Особливості підтвердження порушень при виконанні контрактів.
Блок 9. Ситуації, пов'язані з постачанням неякісного товару, товару, який не відповідає умовам поставки і вимогам країни імпорту. Недостача. - Приймання товару за якістю і кількістю. Підтвердження поставки неякісного товару. Дії в разі поставки неякісного товару.
- Оформлення та вирішення спірних питань, арбітражна практика.
- Способи захисту інтересів і мінімізації втрат, найкращі практики.
- Випадки, коли українській стороні ускладнюють виконання контракту в наслідок додаткового контролю відповідності наших товарів.
Блок 10. Мінімізація ризиків і збитків при митному оформленні в Україні і за кордоном. - Деофшоризація по-українськи.
- Підтвердження коду УКТ ЗЕД.
- Підтвердження митної вартості: як поліпшити ймовірність виграшу у митниці.
- Уповноважені економічні оператори, затверджені експортери.
Блок 11. Втрачена вигода при укладенні та виконанні контрактів. Недоотриманий прибуток в рамках преференційної торгівлі: FTZ, GSP, MFN. - Зміна зовнішніх обставин на користь української компанії.
- Надання допомоги контрагенту у виконанні ним своїх зобов'язань.
Блок 12. Спори між сторонами ЗЕД - контракту. Арбітражна і судова практика. - Основні претензії, що пред'являються зарубіжними контрагентами до українських експортерів.
- Арбітраж - ефективний спосіб захисту порушеного права у зовнішньоекономічних відносинах. Як і в яких випадках доцільно його використовувати. Арбітражна практика.
Блок 13. Управління окремими «експортно-імпортними» ризиками з метою захисту бізнесу в нових умовах. Актуальні питання ЗЕД. Особливості зовнішньоекономічної діяльності з компаніями з КНР. Експорт та імпорт з Канади, країн Південно-Східної Азії, Близького Сходу. Вартість участі:
У вартість включено:
- лекції та консультації;
- ділові аксесуари;
- фірмові кави-брейки рівня 5 *;
- обід;
- сертифікат.
Місце проведення:
- Сучасний конференц-зал в центрі міста (ст. Метро "Печерська").
Для участі необхідно:
- заповнити і відправити заявку на участь ;
- отримати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом;
- оплатити участь.
Наші телефони:
- (044) 451-88-12
- (067) 403-45-46
- (050) 312-34-73
Понравилась программа? Расскажите друзьям:
|
|
|
|
|
|
 |