Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна


G Analytics

Тендеры в Украине Государственные Электронные Закупки Система Электронных Закупок PROZORRO Тендерный комитет Планирование Договор о закупке Открытые Торги Допороговые Закупки

ТЕНДЕРИ В УКРАЇНІ. ПУБЛІЧНІ ЕЛЕКТРОННІ ЗАКУПІВЛІ. СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ. PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків.м. ОДЕСА, 2-6 липня, 5 днів/4 ночі

готель «Grand Marine» готель «Cовиньон»Компанія "Кортекс" підготувала для Вас гарячу пропозицію. 


Запрошуємо Вас на семінар в м. Одесу і пропонуємо провести 5 сонячних днів шикарного пляжного відпочинку, повністю відповідаючого кращим європейським курортам рівня 4 *.

Одеса - це, мабудь, найкраще місце для проведення семінарів. І ми пропонуємо унікальну можливість не тільки отримати корисну і необхідну для роботи інформацію, а й насолодитися чудовим Одеським колоритом, поніжитися на сонечку на будь-якому з пляжів Аркадії на Ваш вибір і викупатися в теплому Чорному морі. Зазвичай в липні море тепле !!!


Місце проведення:Готель «Grand Marine» Grand Marine Hotel & SPA – сучасний готель в Одесі, який відповідає найвищим стандартам. Не кожен готель в Одесі може похвалитися таким високим рівнем обслуговування своїх мешканців. Бездоганна робота всього персоналу готелю робить ваше перебування в Grand Marine Hotel & SPA незабутнім. SPA-готель пропонує цілий комплекс послуг для вашого відпочинку.

На території готелю “Grand Marine” є два підземних джерела природних мінеральних лікувальних вод. 

Бездоганна чистота в номерах теж не залишиться поза вашою увагою. 

Для бажаючих поєднати спорт і відпочинок є можливість провести час з "користю для тіла": поплавати в басейні, пограти в настільний теніс.


Готель "Cовіньон" розташований на узбережжі Чорного моря поблизу Одеси і пропонує гостям весь комплекс послуг для повноцінного відпочинку, ділових зустрічей і розваг.

Комфортні номери і бунгало, власний піщаний пляж і басейни, паркова зона з багаторічними деревами, рідкісні рослини і ставок з живими рибами створять для вас сприятливу атмосферу для відпочинку.

Гостинний персонал ресторану запропонує різноманітні страви і напої на ваш смак. У SPA - центрі Aqua Paradise для вас басейн з артезіанською водою, лазні і сауни, а також широкий вибір косметичних послуг і масажів. Любителі активного відпочинку можуть провести час в боулінгу або граючи в настільний теніс. А для самих маленьких гостей є ігровий майданчик в парковій зоні.


Вартість участі: • Вартість участі одного слухача - 12 300 грн. (проживання у готелі "Совиньон").
 • Вартість участі одного слухача - 17 400 грн. (проживання у готелі "Grand Marine").
Ціна актуальна при оплаті до 12 червня


Програма семінару:БЛОК 1. Функціонування електронних закупівель. Узгодження технічної та нормативної бази функціонування електронних закупівель.

 

 • Державна політика у сфері закупівель. Система функціонування закупівель в Україні. Громадський контроль у сфері закупівель. Закон України «Про публічні закупівлі». Законодавство України про публічні закупівлі товарів, робіт і послуг: коментарі спеціалістів.
 • Пілотний проект з організації діяльності централізованої закупівельної організації (ЦЗО). Центральні органи виконавчої влади, для яких буде проводити закупівлі ЦЗО. Примірний перелік товарів і послуг для закупівель ЦЗО в інтересах замовників. Права, обов’язки, функції ЦЗО, у разі надання таких прав замовником щодо проведення закупівель. Відповідальність ЦЗО та замовників згідно із законами.
 • Запобігання корупції. Стаття 17 ЗУ «Про публічні закупівлі». Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, антикорупційна програма учасника, уповноважена особа з антикорупційної програми. Порядок дій замовників щодо виконання вимог ЗУ «Про запобігання корупції». Позиція Уповноваженого органу щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції». Закон України «Про відкритість використання публічних коштів»: обов’язки для замовника, зміни в законодавстві, що вносяться цим Законом.
 • Планування закупівель. Порядок та основні умови планування закупівель. Ефективна організація закупівель протягом року. Особливості формування річного плану закупівель. Порядок визначення предмета закупівлі: Національний класифікатор України «Єдиний закупівельний словник» (CPV:2002, IDT) ДК 021:2007, особливості щодо закупівель робіт. Відшкодування, варіанти  проведення відповідних процедур закупівель. 
 • Вибір процедури закупівлі. Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі: порушення або правомірне рішення. Проведення закупівель наприкінці та на початку року. 
 • Загальні умови здійснення закупівель. Порядок оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі уповноваженого органу: строки, витрати. Розміщення інформації англійською мовою. Рекомендації щодо роботи з  веб-порталом публічних закупівель щодо оприлюднення інформації. Строки проведення процедур закупівель. Рекомендації щодо роботи на акредитованих майданчиках.
 • Окремі етапи організації та проведення процедур закупівель. Вибір строку подання пропозицій конкурсних торгів. Окремі аспекти складання оголошення про заплановану закупівлю.
 • Договір про закупівлю. Строки в договорах. Можливість застосування попередньої оплати. Можливість внесення змін в умови договору. Пролонгація договору на наступний період. Недійсність договору про закупівлю. Штрафи в договорі. Виконання аналогічних договорів: дискримінація чи правомірна вимога. 
 • Здійснення закупівель за рамковими угодами. Порядок визначення генеральних замовників та їх взаємодія з замовниками за рамковими угодами. Особливості виконання рамкових угод. Перелік товарів і послуг, які можуть закуповуватися за рамковими угодами.
 • Здійснення закупівель філіями та іншими відокремленими підрозділами суб’єктів публічних закупівель. Останні роз’яснення Мінекономрозвитку щодо від 30.09.2016р.
 • Тендерний комітет чи комітет з конкурсних торгів: проблемні питання та організація діяльності. Хто приймає рішення та їх легітимність. Хто входить до складу. Проблемні питання. Законодавчі колізії та шляхи їх вирішення. Корупційні ризики та складові.
 • DoZorro - моніторинговий портал публічних закупівель.


БЛОК 2. ЕЛЕКТРОННІ ЗАКУПІВЛІ. PROZORRO – законодавчі та  технічні аспекти роботи. Майстер-клас реального проведення закупівель в режимі on-line.

 

 • Проведення електронних закупівель з використанням системи PROZORRO в режимі он-лайн для учасників і замовників. Регламент роботи системи електронних закупівель Prozorro. Презентація існуючих електронних майданчиків.  Реєстрація: тестовий режим та режим реальних закупівель, мультидоступ. Інструменти особистого кабінету замовника. Створення закупівлі: завантаження документів, запитання учасників і відповіді на них, редагування та скасування. Редукціон. Кваліфікація кандидатів акцепт/ відхилення). Анулювання переможця. Публікація договору. Моніторинг і статистика. Розгляд прикладів завершених закупівель.
 • Відкриті бази та реєстри при проведенні процедур закупівель та їх використання. Інформація про платника податків. Можливість отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет.
 • Встановлення, виконання та перевірка окремих вимог тендерної документації (кваліфікаційної документації, запиту цінових пропозицій). Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді. Інформація з ЄДРПОУ.

БЛОК 3. ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ. 

  • Примірна тендерна документація та особливості її розроблення. 
  • Варіанти методик оцінки. Ціна чи ціна з урахуванням інших показників.
  • Кваліфікаційні критерії відбору учасників. 
  БЛОК 4. ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЕЛЬ: практика та особливості проведення. 

  • Відкриті торги. Порядок організації та проведення відкритих торгів.
  • Порядок та перебіг термінів проведення відкритих торгів (українських та європейських). Останні роз’яснення Мінекономрозвитку.
  • Тендерне забезпечення. Оптимальний вибір способу і розміру забезпечень.
  • Окремі етапи організації та проведення процедур закупівель.
  • Особливості здійснення вивчення та оцінка тендерних пропозицій та кваліфікаційних вимог учасників.
  • Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися. Повідомлення про намір укласти договір.
  • Процедура конкурентного діалогу. Організація та проведення процедури конкурентного діалогу.
  • Переговорна процедура. Порядок та умови застосування переговорної процедури закупівлі. Підстави для застосування, порядок проведення. Обґрунтування підстави для застосування процедури закупівлі. Наслідки проведення переговорної процедури закупівлі для замовника. Закупівля енергоносіїв, водо-, теплопостачання, водовідведення тощо. Нове при здійсненні закупівлі природного газу.
  • Допорогові закупівлі. Особливості проведення допорогових закупівель. Чи є обов’язковим їх проведення. В яких випадках є сенс їх проводити. Чи мають повноваження державні адміністрації щодо надання рекомендацій стосовно допорогових закупівель. Як захистити інтереси підприємства (установи).  Алгоритм обґрунтування відмови від «адмінрекомендацій».

  БЛОК 5. ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ та КОНТРОЛЬ. Порядок оскарження процедур закупівлі. Контроль за здійсненням закупівель та основні аспекти перевірок. Функції та повноваження Державної аудиторської служби. Відповідальність у сфері закупівель та розміри адмінштрафів за порушення законодавства. Ризики учасників та замовників. Можливості їх мінімізації.


  Для участі необхідно:  • заповнити і відправити  заявку на участь;
  • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом;
  • оплатити участь.

  Наші телефони: 

  • (044) 451-88-12  
  • (067) 403-45-46
  • (050) 312-34-73


   Понравилась программа? Расскажите друзьям:
   Версия для печати