Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
Договорные Отношения Исполнение Хозяйственных Договоров Судебная Практика Форма Договора Составление Подписание Заключение
Договорні Відносини Виконання Господарських Договорів Судова  Практика Форма Договору 

ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ В УКРАЇНІ.
Новий порядок проведення держзакупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти в 2014 р.
та практика його застосування.

11 - 16 cерпня 
(6 днів/5 ночей)

      готель "REIKARTZ Поляна"4*  Закарпаття

Вартість участі одного слухача:  

 • место в "Супериор"  11-14 августа - 4205 грн. 11-16 августа - 5295 грн.  
В рахунок вказанної суми входить плата за:
 • місце в 2-х місному комфортабельному номері (ТV-плазма, WI-FI, телефон, банні халати, капці, косметика);
 • увечеря-презентаціюя участників;
 • 3-разове харчування у ресторані готеля (швецька лінія);
 • лекції та консультації;
 • матеріали;
 • ділові аксесуари;
 • сертифікат;
 • користування SPA-центром (сауни, басейн);
 • екскурсійну  програму.

отель"REIKARTZ Поляна"4* - расположен на высоте 340 м над уровнем моря у подножия гор в Свалявском районе. Новый современный корпус состоит из 48 комфортных и красивых номеров категорий «Супериор» и «Люкс». Все номера оборудованы современной цифровой телефонной связью, мини-баром, мини-сейфом, плазменным телевизором, спутниковым ТВ, доступом к интернету через Wi-Fi.  Современный дизайн номеров, новая мебель, изготовленная из натуральных пород дерева. Высокий уровень комфорта и сервиса, индивидуальный подход к каждому гостю, европейский дизайн и менеджмент, ориентированные на создание "дома вдали от дома". Персонал, кухня (европейская, украинская), номера, тренажерный зал, сауна, бассейн, - все замечательно!


ПРОГРАМА:
 

 

 1. Сучасний стан нормативно-правового поля здійснення державних закупівель: аналіз кардинальних змін у законодавстві. Закон України «Про здійснення державних закупівель», Закон України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності»: сфера розповсюдження, межі застосування, виключення. Поняття «замовники» у розумінні Закону України «Про здійснення державних закупівель» та Закону України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності». Які підприємства, установи, організації потрапляють під дію Закону України «Про здійснення державних закупівель».
 2. Державне регулювання та контроль у сфері закупівель. Втручання органів, які уповноважені на здійснення контролю у сфері закупівель, у проведення процедур закупівель. Орган оскарження. Функції та повноваження органів Державної казначейської служби України (обслуговуючих банків). Порядок проведення перевірок питань державних закупівель Державною фінансовою інспекцією України та її територіальними органами. Громадський контроль у сфері державних закупівель. Уповноважений орган: функції, повноваження, моніторинг. Використання рішень органу оскарження та висновків уповноваженого органу щодо моніторингу у діяльності комітету з конкурсних торгів.
 3. Особливості здійснення закупівель у перехідний період. Поняття «початок проведення процедури закупівлі».
 4. Особливості проведення переговорної процедури та відмінності від закупівлі в одного учасника. Підстави для застосування, порядок проведення. Обґрунтування підстави для застосування процедури закупівлі. Наслідки застосування переговорної процедури для замовника. Закупівля енергоносіїв, водо-, теплопостачання, водовідведення, послуги поштового зв’язку.
 5. Діяльність комітетів з конкурсних торгів та обмеження щодо участі у них. Порядок функціонування комітету з конкурсних торгів. Необхідність проходження навчання та підвищення кваліфікації членів комітету з конкурсних торгів. Функції комітету з конкурсних торгів. Формування профільних комітетів з конкурсних торгів. Можливість включення до комітетів з конкурсних торгів представників сторонніх організацій на правах дорадчого голосу. Централізовані закупівлі, існування єдиних комітетів з конкурсних торгів: реальність чи порушення чинного законодавства. Періодичність оновлення комітету з конкурсних торгів. Відповідальність членів комітету з конкурсних торгів. Необхідність інформування замовником контролюючих та правоохоронних організацій про заплановані процедури закупівлі, зокрема розкриття пропозицій.
 6. Планування закупівель: ефективна організація закупівель протягом року. Нові межі для проведення закупівель. Особливості формування річного плану державних закупівель. Відшкодування, законні варіанти уникнення проведення відповідних процедур закупівель.  Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі: порушення або правомірне рішення. Проведення закупівель без затвердженого фінансування.
 7. Загальні умови здійснення закупівель. Скасування необхідності публікації інформації. Оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі Уповноваженого органу: порядок, строки, витрати. Розміщення інформації англійською мовою. Рекомендації щодо роботи з веб-порталом з питань державних закупівель щодо оприлюднення інформації. Нове у виборі строку подання пропозицій конкурсних торгів.
 8. Окремі аспекти проведення процедур закупівель. Відкриті торги. Двоступеневі торги. Запит цінових пропозицій. Попередня кваліфікація учасників: необхідність та доцільність проведення.
 9. Здійснення закупівель за рамковими угодами.
 10. Документація конкурсних торгів. Порядок видачі та оприлюднення. Зміст. Нове в наданні роз’яснень щодо документації конкурсних торгів та внесення змін до неї. Кваліфікаційні критерії відбору учасників. Нові критерії чи повернення до забутих? Виконання аналогічних договорів – правомірна вимога чи дискримінація. Забезпечення пропозиції конкурсних торгів, забезпечення виконання договору про закупівлю: гарантія чи виконання норм Закону? Оптимальний вибір способу і розміру забезпечень.
 11. Дії замовників та учасників під час проведення процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів. Порядок подання пропозицій конкурсних торгів, проведення процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів та участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів учасників, порядок отримання інформації щодо торгів: можливість неприйняття пропозицій конкурсних торгів через неотримання документації конкурсних торгів чи через відсутність відповідного запрошення; особливості прийняття пропозицій конкурсних торгів та проведення розкриття пропозицій конкурсних торгів; допуск представників учасників на процедуру розкриття; відміна торгів та визнання їх такими, що не відбулися; рекомендації; роль учасника; можливість прийняття участі у процедурі розкриття без подання пропозиції.
 12. Особливості здійснення вивчення та оцінки пропозицій конкурсних торгів. Виправлення арифметичних помилок. Новий порядок відмови в участі у процедурі закупівлі: обов’язки і права замовників та учасників. Які учасники протягом 3-х років не зможуть приймати участь у торгах? Порядок відхилення пропозицій конкурсних торгів. Критерії оцінки: ціна чи ціна з урахуванням інших показників. Варіанти методик оцінки.
 13. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися. Акцепт пропозиції конкурсних торгів та укладення договору про закупівлю. Інформування учасників про результати проведення процедури закупівлі.
 14. Особливості оскарження процедур закупівель. Можливість оскарження «неучасниками». Порядок розгляду скарг замовниками. Особливості розгляду скарг органом оскарження: нові строки для подання скарг, статус прийнятих рішень.
 15. Договір про закупівлю. Нові строки укладення договору про закупівлю. Можливість застосування попередньої оплати. Нові умови, при яких можлива зміна істотних умов договору. Недійсність договору про закупівлю. Продовження дії договорів на наступний рік. Оприлюднення інформації про внесення змін до договору та звіту про виконання договору.
 16. Відповідальність за порушення чинного законодавства у сфері державних закупівель. Адміністративна та кримінальна відповідальність. Типові порушення, яких слід уникати.

Для участі необхідно:

 • заповнити та відправити заявку на участь
 • отримати рахунок, який наш менеджер вишле зручним для Вас способом (e-mail, факсом);
 • оплатити участь.

             Наші телефони:      (044) 451-88-12 (багатоканальний);
                                                 (044)  393-14-66 ; (050) 312-34-73.


 

 Версия для печати