Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
Тендеры Госзакупки в Украине Проведение Тендеров Участие в Тендерах Тендери Державні закупівлі в Україні Проведення Тендерів Участь в тендерах Тендери в будівництві

ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ (ТЕНДЕРИ)ТОВАРІВ, РОБІТ ТА ПОСЛУГ.
Нові законодавчі зміни та практика їх застосування
Особливості проведення тендерів у будівництві. 

 
ГОСУДАРСТВЕННЫЕ ЗАКУПКИ (ТЕНДЕРЫ)
ТОВАРОВ, РАБОТ И УСЛУГ. 
 
Новые законодательные изменения и практика их применения. Особенности проведения тендеров в строительстве.

         

            

м. Київ 

бізнес-центр "НОВА"


             2 березня 
           
                

 

  

 

 


 

Семінар проводить:

 КОЛІСНИК Т.В. - заступник начальника відділу департаменту державних резервів та товарних
                              бірж міністерства економічного розвитку та торгівлі україни 
                              (Мінекономрозвитку).                          
                                     

ПРОГРАМА:

 АНАЛІЗ КАРДИНАЛЬНИХ ЗМІН ДО ЗАКОНОДАВСТВА! ЗАКУПІВЛЯ Т, Р, П ЗА ДЕРЖАВНІ КОШТИ: РЕАЛІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ! ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ З УРАХУВАННЯМ ЗАКОНУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО … ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ» 

 • Нормативно-правова база державних закупівель в Україні. Її стан. Перспективи розвитку. ЯК ПРАЦЮВАТИ? Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з питань держ.закупівель». Аналіз кардинальних змін. Сфера розповсюдження Закону «Про здійснення державних закупівель» з урахуванням змін Закону №3681-VI та прийнятих нормативно-правових актів: межі застосування, замовники, виключення… Особливості окремих закупівель. 
 • Уповноважений орган. Його функції та повноваження. Моніторинг державних закупівель. Практика проведення моніторингу державних закупівель: найбільш поширені помилки, відповідальність Комітету по конкурсним торгам, порядок притягнення до відповідальності. Порядок проведення моніторингу закупівель у 1 учасника. Порядок проведення моніторингу конкурентних процедур. Визначення ефективності проведення закупівель. Обов’язок чи право Замовника виконувати приписи Уповноваженого органу за результатами здійснення моніторингу державних закупівель.
 • Орган оскарження: порядок формування, функції, повноваження, роль, статус прийнятих рішень. Функції, повноваження органів Державного казначейства України (обслуговуючих банків). Громадський контроль у сфері державних закупівель. Втручання органів у проведення процедур, які уповноважені на здійснення контролю у сфері закупівель.
 • Здійснення закупівель підприємствами. На які підприємства поширюється дія Закону. Замовники-монополісти. Пряма або опосередкована бюджетна підтримка. Принципи здійснення державних закупівель.
 • Особливості закупівлі енергоносіїв, водо-, теплопостачання, водовідведення, послуги поштового зв’язку… Окремі закон, окремі порядки, особливості. Закупівля в одного учасника чи прямий договір?
 • Діяльність (організація роботи) Комітетів з конкурсних торгів. Обмеження щодо участі у них. Порядок створення Комітету з конкурсних торгів. Проходження навчання та підвищення кваліфікації членів Комітету з конкурсних торгів: хто вчиться і з якою періодичністю, перелік навчальних закладів. Функції комітету. Формування профільних комітетів з конкурсних торгів. Можливість включення до комітетів з конкурсних торгів представників сторонніх організацій. Централізовані закупівлі, існування єдиних Комітетів з конкурсних торгів: реальність чи порушення чинного законодавства. Періодичність оновлення Комітету з конкурсних торгів. Відповідальність членів тендерного комітету. 
 • Річний план державних закупівель. Особливості формування річного плану закупівель. Необхідність оприлюднення та надсилання річного плану та кошторису (фінплану) в уповноважений орган, інші установи.
 • Предмет закупівлі: новий порядок визначення з 1.01.2012р.! ГК 016-97 недійсний - як визначаємо предмет закупівлі? Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі з врахуванням нового порядку: порушення чи правомірне рішення. Необхідність маркетингових досліджень для визначення очікуваної вартості: кому належать повноваження. Хто відповідальний за формування потреби в закупівлі? 
 • Загальні умови здійснення закупівель. Оприлюднення інформації: порядок, строки, витрати. Внесення змін в оприлюднену та опубліковану інформацію. Оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу та в державному офіційному друкованому виданні. Розміщення інформації у міжнародних виданнях: необхідність оплати публікації.
 • Відмова в участі у процедурі закупівлі: обов’язки і права Замовників та Учасників... Вибір строку подання пропозицій. 
 • Окремі аспекти проведення процедур закупівель. Відкриті торги. Двоступеневі торги. Запит цінових пропозицій: варіанти оприлюднення інформації, участь незапрошених. Попередня кваліфікація учасників: необхідність та доцільність.
 • Закупівля в 1 учасника. Відсутність необхідності погодження закупівлі. Підстави застосування. Порядок проведення.
 • Рамкові угоди. Визначення Генерального замовника. Його повноваження та обов’язки.
 • Документація конкурсних торгів. Порядок видачі та оприлюднення. Зміст. Надання роз’яснень щодо документації торгів та внесення змін до неї. Кваліфікаційні критерії відбору учасників. Виконання аналогічних договорів – правомірна вимога чи дискримінація. Забезпечення пропозиції: умови, за яких доцільно вимагати. Забезпечення виконання договору: гарантія чи виконання Закону? Оптимальний вибір способу і розміру забезпечень. Порядок отримання учасником роз’яснень та змін щодо документації. Як зобов’язати Замовника внести зміни в документацію, зреагувати на звернення учасника. Як правильно «читати» інф.повідомлення Замовника: зміни, роз’яснення. Їх вплив на підготовку пропозиції, результат торгів.
 • Порядок подання пропозицій конкурсних торгів. Проведення процедури розкриття пропозицій. Участь у процедурі розкриття учасників. Порядок отримання інформації по торгам. Можливість неприйняття пропозицій торгів Замовником. Прийняття пропозицій – тонкощі, особливості. Розкриття пропозицій - проведення. Допуск представників учасників на розкриття. Рекомендації. Роль учасника. Як подати пропозицію та попасти на розкриття, якщо учасника там не чекають! Права, можливості та правила поведінки учасника на процедурі розкриття. Порядок отримання інформації щодо торгів та їх результатів. Право підписання / не підписання протоколу розкриття, НАСЛІДКИ! 
 • Особливості вивчення та оцінки пропозицій конкурсних торгів. Виправлення арифметичних помилок. Порядок відхилення пропозицій. Критерії оцінки: ціна чи ціна з урахуванням інших показників. Варіант методик оцінки. 
 • Відміна торгів Замовником чи визнання їх такими, що не відбулися. Акцепт пропозиції конкурсних торгів та укладення договору про закупівлю. Інформування учасників про результати проведення процедури закупівлі: джерела інформації для учасників у випадку відсутності інформаційних повідомлень з боку Замовника.
 • Договір про закупівлю. Можливість застосування предоплати. Умови, за яких можлива зміна істотних умов договору: ціни, номенклатури, об’єму. Недійсність договору про закупівлю. Продовження дії договорів на наступний рік. 
 • Несхвальні дії учасників: суть, необхідність перевірки та наслідки виявлення таких дій. Що потрібно зробити - поради. Право приймати участь у торгах пов’язаних осіб. Пов’язаність учасника та замовника. 
 • Особливості оскарження процедур закупівель Учасником. Можливість оскарження «не учасниками» торгів. Порядок розгляду скарг Замовниками. Особливості розгляду скарг органом оскарження. 
 • Відповідальність за порушення чинного законодавства у сфері державних закупівель. 
   

УЧАСНИКАМ ВИДАЄТЬСЯ: ексклюзивний альбом матеріалів „ТЕНДЕРИ-2012”!!!

 

 Вартість участі одного слухача - 920 грн.

 

В рахунок вказаної суми входить плата за:

 • лекції і консультації;
 • ексклюзивний альбом аторських матеріалів;
 • ділові аксесуари;
 • обіди;
 • каву у перервах;
 • сертифікат.

 Реєстрація учасників з 9.00 до 10.00 за адресою: м.Київ, вул. М.Раскової, 11, бізнес-центр "НОВА". Проїзд на метро до станції "Лівобережна".

 

Для участі необхідно:

 • заповнити і відправити заявку на участь;
 • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом
  (e-mail, факсом);
 • оплатити участь.

        Наші телефони: (044) 451-88-12 (багатоканальний);
                                        (044) 393-14-66 ; (050) 312-34-73.

 

 

Задайте вопрос лектору на семинар
Вопрос: