Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
Визначення Ділення Об'єднання Предмету Закупівлі Закупівель Здійснення за Рамковими Угодами Подання Пропозицій Учасників Конкурсних Торгів Оцінка Пропозицій Договір про Закупівлю Тендери Державні Закупівлі в

ТЕНДЕРИ В 2014 р. ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ В УКРАЇНІ.
Закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.
Нові правила організації та проведення.
Аналіз Закону України № 1197-VII.
Юридичні та практичні аспекти його застосування.  
 

16 - 17 вересня
м. Київ

 

Лекції і консультації проводять:

КЕРІВНИКИ    підрозділів та ведучі спеціалісти Мінекономрозвитку та торгівлі України.                                                   


ПРОГРАМА:

 1. Сучасний стан нормативно-правового поля здійснення державних закупівель: аналіз кардинальних змін у законодавстві. Закон України № 1197-VII «Про здійснення державних закупівель», Закон України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності»: сфера розповсюдження, межі застосування, виключення. Поняття «замовники» у розумінні Закону України «Про здійснення державних закупівель» та Закону України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності». Які підприємства, установи, організації потрапляють під дію Закону України про державні закупівлі.
 2. Державне регулювання та контроль у сфері закупівель. Втручання органів, які уповноважені на здійснення контролю у сфері закупівель у проведення процедур закупівель. Орган оскарження. Функції та повноваження органів Державної казначейської служби України (обслуговуючих банків). Порядок проведення перевірок питань державних закупівель Державною фінансовою інспекцією України та її територіальними органами. Громадський контроль у сфері державних закупівель. Уповноважений   орган: функції, повноваження, моніторинг. Використання рішень органу оскарження та висновків уповноваженого органу щодо моніторингу у діяльності комітету з конкурсних торгів.
 3. Закупівля енергоносіїв, водо-, теплопостачання, водовідведення, послуги поштового зв’язку.
 4. Особливості проведення переговорної процедури та відмінності від закупівлі в одного учасника. Підстави для застосування, порядок проведення. Обґрунтування підстави для застосування процедури закупівлі. Наслідки застосування переговорної процедури для замовника.
 5. Діяльність комітетів з конкурсних торгів та обмеження щодо участі у них. Порядок функціонування, функції.  Необхідність проходження навчання та підвищення кваліфікації членів комітету з конкурсних торгів. Формування профільних комітетів з конкурсних торгів. Можливість включення до комітетів з конкурсних торгів представників сторонніх організацій на правах дорадчого голосу. Централізовані закупівлі, існування єдиних комітетів з конкурсних торгів: реальність чи порушення чинного законодавства. Періодичність оновлення комітету з конкурсних торгів. Відповідальність членів комітету з конкурсних торгів. Необхідність інформування замовником контролюючих та правоохоронних організацій про заплановані процедури закупівлі, зокрема розкриття пропозицій.
 6. Планування закупівель: ефективна організація закупівель протягом року. Особливості формування річного плану закупівель. Зміни в порядку визначення предмета закупівлі. Відшкодування, законні варіанти уникнення проведення відповідних процедур закупівель. Порядок оприлюднення річного плану закупівель. Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі: порушення або правомірне рішення. Проведення закупівель без затвердженого фінансування.  
 7. Загальні умови здійснення закупівель. Скасування необхідності публікації інформації. Оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі Уповноваженого органу: порядок, строки, витрати. Розміщення інформації англійською мовою. Рекомендації щодо роботи з веб-порталом з питань державних закупівель щодо оприлюднення інформації. Вибір строку подання пропозицій конкурсних торгів. Нові строки для проведення торгів.
 8. Окремі аспекти проведення процедур закупівель. Відкриті торги. Двоступеневі торги. Запит цінових пропозицій. Попередня кваліфікація учасників: необхідність та доцільність проведення.
 9. Закупівлі за рамковими угодами та нюанси їх здійснення.
 10. Документація конкурсних торгів. Порядок видачі та оприлюднення. Зміст. Нове в наданні роз’яснень щодо документації конкурсних торгів та внесення змін до неї. Кваліфікаційні критерії відбору учасників. Нові критерії чи повернення до забутих? Виконання аналогічних договорів – правомірна вимога чи дискримінація. Забезпечення пропозиції конкурсних торгів, забезпечення виконання договору про закупівлю: гарантія чи виконання норм Закону? Оптимальний вибір способу і розміру забезпечень.
 11. ДІЇ ЗАМОВНИКІВ ТА УЧАСНИКІВ під час проведення процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів. Порядок ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ конкурсних торгів, ПРОЦЕДУРА РОЗКРИТТЯ пропозицій конкурсних торгів та УЧАСТЬ У ПРОЦЕДУРІ РОЗКРИТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ конкурсних торгів УЧАСНИКІВ, порядок отримання інформації щодо торгів: можливість неприйняття пропозицій конкурсних торгів через неотримання документації конкурсних торгів чи через відсутність відповідного запрошення. Особливості прийняття пропозицій конкурсних торгів та проведення розкриття пропозицій конкурсних торгів. Допуск представників учасників на процедуру розкриття; відміна торгів та визнання їх такими, що не відбулися. Рекомендації. Роль учасника. Можливість прийняття участі у процедурі розкриття без подання пропозиції.
 12. Оцінка пропозицій конкурсних торгів - особливості здійснення та вивчення. Виправлення арифметичних помилок. Новий порядок відмови в участі у процедурі закупівлі: обов’язки і права замовників та учасників. Які учасники протягом 3-х років не зможуть приймати участь у торгах? Порядок відхилення пропозицій конкурсних торгів. Критерії оцінки: ціна чи ціна з урахуванням інших показників. Варіанти методик оцінки.
 13. ВІДМІНА ЗАМОВНИКОМ ТОРГІВ чи визнання їх такими, що не відбулися. Акцепт пропозиції конкурсних торгів та укладення договору про закупівлю. Інформування учасників про результати проведення процедури закупівлі.
 14. Особливості оскарження процедур закупівель. Можливість оскарження «неучасниками». Порядок розгляду скарг замовниками. Нові строки для подання скарг, статус прийнятих рішень.
 15. ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ. Нові строки укладення договору про закупівлю. Можливість застосування попередньої оплати. Нові умови, при яких можлива зміна істотних умов договору. Недійсність договору про закупівлю. Продовження дії договорів на наступний рік. Оприлюднення інформації про внесення змін до договору та звіту про виконання договору.
 16. Відповідальність за порушення чинного законодавства у сфері державних закупівель. Адміністративна та кримінальна відповідальність. Типові порушення, яких слід уникати.

Вартість участі одного слухача - 1540 грн. 

ЗНИЖКИ: за двох учасників - 10 %   за трьох учасників - 15%.

 
В рахунок вказаної суми входить плата за:

 • лекції і консультації;
 • ексклюзивний альбом авторських матеріалів;
 • ділові аксесуари;
 • обіди;
 • каву у перервах;
 • сертифікат.

Реєстрація учасників з 9.00 до 10.00.


Для участі необхідно:

 • заповнити і відправити заявку на участь
 • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом
  (e-mail, факсом)
 • оплатити участь.

                                                Наші телефони: (044) 451-88-12   (багатоканальний); 
                                                                               (044) 393-14-66;  (050) 312-34-73