Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
Строительство Разрешительная Документация в Строительстве Определение Сметной Стоимости Ценообразование Договорные Отношения Дозвільна  Документація Визначення Кошторисної Вартості  Ціноутворення Будівництва Договірні Відносини у Будівництві

БУДІВНИЦТВО – 2014.
Дозвільна документація у будівництві. Зміни нормативно-правової бази у сфері ціноутворення, проектування та експертизи в будівництві. Практичні питання визначення вартості будівництва з урахуванням останніх змін. Договірні відносини у будівництві.
  

Новий ДСТУ – Н Б В.1.2-16:2013 для визначення категорії складності (вступив в дію 1 вересня).
Штрафи за заниження категорії складності – від 100 000 грн.

СТРОИТЕЛЬСТВО – 2014.
Разрешительная документация в строительстве. Изменения нормативно-правовой базы в сфере ценообразования, проектирования и экспертизы. Практические вопросы определения стоимости строительства с учетом последних изменений. Договорные отношения в строительстве. 

19 - 20 листопада   
м. Київ

У роботі семінару беруть участь:

головні спеціалісти, керівні працівники та провідні фахівці які розробляли нормативні документи з питань будівельної діяльності, ціноутворення та економіки будівництва в Україні. 

 

   ПРОГРАМА:

 • Основні питання діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Нові повноваження. 
  Нові штрафні санкції у сфері містобудування. Кардинальні зміни. Постанва КМУ "Про внесення змін до Порядку накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності" від 02.10.13 р. № 735)
 • Порядок  отримання дозвільних документів на виконання підготовчих і будівельних робіт та введення об'єктів будівництва в експлуатацію. Посилення та персоніфікація відповідальності за порушення технічного регламенту та будівельних норм і правил.
 • Система нормування і стандартизації в будівництві.
 • Стадії проектування та інвестування будівництва. Нормативні питання та договірні особливості взаємодії учасників інвестиційного процесу на стадіях передпроектної роботи, проектування та освоєння кошторисної вартості будови.
 • Сучасний стан нормативно-правової бази ціноутворення у будівництві. Реалізація ЗУ «Про будівельні норми». Заміна ДБН на ДСТУ. Зміст стандартів та нововведення: ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 «Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва»; ДСТУ-Н Б Д.1.1-3:2013 «Настанова щодо визначення загальновиробничих і адміністративних витрат та прибутку у вартості будівництва»; ДСТУ-Н Б Д.1.1-4:2013 «Настанова щодо визначення вартості експлуатації будівельних машин та механізмів у вартості будівництва»; ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 «Настанова щодо визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інші витрати у вартості будівництва»;  ДСТУ-Н Б Д.1.1-6:2013 «Настанова щодо розроблення ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи»; ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектних робіт та експертизи проектів будівництва»; ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2013 «Настанова щодо визначення вартості та трудомісткості робіт з перевезення будівельних вантажів власним автомобільним транспортом будівельних організацій при складанні договірної ціни та проведенні».
 • Визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу ( інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт) у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).
 • Врахування вартістю будівництва коштів на покриття відрахувань на розвиток соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури населених пунктів.
 • Можливість включення в ЗКР витрат підрядника на розвиток власної бази виробництва та поповнення парку будівельних машин та механізмів.
 • Форми КБ-2в та КБ-3 їх суть та особливості використання.
 • Особливості визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання  та устаткування.
 • Особливості визначення вартості пусконалагоджувальних робіт та включення їх до кошторисної вартості будівництва.
 • Порядок розробки ресурсних кошторисних норм на будівельно-монтажні роботи, а також на експлуатацію будівельних машин і механізмів, які відсутні в діючій базі.
 • Порядок оформлення скоригованої кошторисної документації яка підлягає перезатвердженню.
 • Нові зміни визначення кошторисної вартості проектних і вишукувальних робіт. Обгрунтування фактичних витрат при розрахунку вартості проектних робіт.
 • Дольова участь у  будівництві – питання оформлення та включення у вартість будови.
 • Порядок розроблення проектної документації на будівництво об’єктів згідно ДБН А. 2. 2 – 3 – 2012.
 • Суб’єкти, що можуть виконувати роботи по розробленню проектної документації. Сертифікація. В яких випадках сертифікат не потрібен.
 • Визначення категорії складності об’єктів будівництва. Новий ДСТУ Н Б В.1.2-16:2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва». Правовий статус: обов’язковість виконання, штрафні санкції (від 100 000 грн. згідно п.2 З «Про містобудівну діяльність» на юридичну особу та адмінштраф на учасників розробки проектної документації). Проблемні питання застосування. Як підтвердити правильність розрахунків категорії складності. Наслідки заниження. Приклади розрахунків. Роль бази «об’єктів-аналогів» у визначенні класу наслідків (відповідальності), а також при визначенні вартості проектних робіт.
 • Актуальні питання вишукувальних робіт. Типові помилки при експертизі кошторисів на вишукувальні роботи.
 • Зміни в порядку затвердження проектів будівництва та їх  експертизи.
 • Особливості прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта. Декларація та Сертифікат як підстави для отримання Свідоцтва. Особливості регулювання процедури введення об’єкта в експлуатацію (строки, заповнення документів, підписання Акту готовності). Перевірка документів ДАБІ. Можливості легалізації складних об’єктів, що збудовані без відповідних документів. Паспортизація та огляд об’єкту будівництва – нові вимоги. Нові законодавчі ініціативи. 
 • Законодавче визначення  об'єкту незавершеного будівництва. Які документи свідчать про статус об'єкта незавершеного будівництва. Основні права та обов'язки власника об'єкта незавершеного будівництва.
 • Аналіз можливих шляхів придбання об'єкта незавершенного будівництва. Продаж будівельних матеріалів. Передача майнових прав за інвестиційними договорами.Передача функцій замовника будівництва. Укладення інвестиційного договору. Укладення договору про спільну діяльність. Порядок продажу об'єктів незавершеного будівництва на аукціоні (конкурсі).
 • Правила оформлення і реєстрації землі та існуючих об’єктів нерухомості. Отримання правовстановлюючих  документів на землю та існуючі об’єкти нерухомості. Особливості проведення технічної\ інвентаризації. Порядок державної   реєстрації майнових прав на нерухомість та їх обмежень: шляхи вирішення спірних питань. Функції БТІ.
 • Договір підряду в будівництві. Правовий режим договору підряду на капітальне будівництво: істотні умови договору, загальні умови укладення договору підряду). Принцип генерального підряду (генеральний підрядник і субпідрядники), ліцен-зування діяльності підрядника.Використання гарантійних термінів; приховані дефекти. Варіантність ціни в підрядних договорах.  Закупівля устаткування у складі підрядного договору.Умови укладення договорів підряду за результатами тендеру.Нове у порядку виконання підрядних договорів. Контроль за виконання договору. Відповідальність за договором будівельного підряду (в т.ч. майнова). Порядок розірвання договору підряду, в т.ч. в односторонньому порядку. Взаємовідносини «підрядник-субпідрядник» (розрахунки, розподіл відповідальності, терміни, відшкодування збитків).  Відновлення порушених інтересів організації (підприємства). Випадки визнання підрядних договорів недійсними. Типові помилки. Податкові наслідки: альтернативні режими оподаткування, перша поставка житла.  Ризики при оформленні права власності .
 • Договір про спільну діяльність (просте товариство). Правовий режим договору про спільну діяльність: характер, особливості, істотні умови договору. Загальноправові ризики та сфера застосування. Моделі спільної діяльності. Реєстрація договорів та податковий облік. Податкові наслідки. Ризики при оформленні права власності .
 • Договір купівлі-продажу і попередній договір.  Правовий режим і сфера застосування договорів купівлі-продажу нерухомості, купівлі-продажу об'єкта незавершеного будівництва, договору резервування. Укладення попереднього договору щодо нерухомості, що будується. Оподаткування. Ризики при оформленні права власності .
 • Договір купівлі-продажу майнових прав. Особливості договору купівлі-продажу майнових прав. Чи можливе у
  кладання такого договору забудовником? Оподаткування. Ризики при оформленні права власності.
 • Договір доручення (комісії). Правовий режим: договір доручення, договір комісії, агентський договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Моделі посередницьких договорів. Оподаткування. Ризики при оформленні права власності.
 • Інвестиційний договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Податкові наслідки. Ризики при оформленні права власності .
 • Особливості оподаткування в будівництві.
 • Особливості  плати за землю під об’єктами нерухомості. Коли власник і орендар стає платником земельного податку? З якого моменту настає обов’язок його сплачувати?  Розрахунок, декларування та сплата земельного податку при оренді будівлі (частини). Пільги при платі за землю.
 • Застосування програмних комплексів по автоматизованому розрахунку кошторисів з урахуванням останніх змін у сфері ціноутворення в будівництві

Вартість участі одного слухача - 1980 грн. (без ПДВ)  Для двох учасників від однієї організації – знижка 5%
                                                                                  Для трьох і більше учасників від однієї організації – знижка 10%

                                                                  

В рахунок вказаної суми входить плата за:

 • лекції і консультації;
 • CD-диск з нормативно-методичними матеріалами;
 • ділові аксесуари;
 • обіди у ресторані;
 • каву у перервах;
 • сертифікат.

Реєстрація учасників з 8.30 до 9.00 за адресою: м.Київ, вул. Михайлівська, 1/3, готель "Козацький".
Проїзд на метро до станції "Майдан Незалежності".

Для участі необхідно:

 • заповнити і відправити заявку на участь;
 • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом
  (e-mail, факсом)
 • оплатити участь.

                                                                Наші телефони: (044) 451-88-12 (багатоканальний);
                                                                                               (044) 393-14-66 ; (050) 312-34-73 .

   Задайте вопрос лектору
   Вопрос:

   Версия для печати