Добавить в Избранное


Обучение персонала
(семинары, тренинги) в Киеве,
Одессе, на выезде по направлениям:

- Законодавство України про землю
- Бухгалтерские Семинары Курсы для Бухгалтеров
- Семинары |тренинги| по налогообложению
- Юридические Семинары для Юристов
- Семинары Тренинги для Кадровиков
- Секретарей Офис-менеджеров
- Судебная Практика | Судова Практика
- Семинары для Директора
- Внешнеэкономическая деятельность
- ВЭД-контракты, налогообложение ВЭД, таможенная стоимость
- Земельные отношения |Земельні відносини|
- Деловодство Діловодство
- Архив Архів
- Тендери PROZORRO
- Банкротство (Банкрутство)
- Проверки предприятий
- Строительство |разрешительная документация| стоимость строительства, лицензирование
- Семинары для сметчиков
- Безопасность бизнеса
- Исполнительное производство | Виконавче провадження

тел.
(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
(067) 403-45-46
(044) 393-14-66
seminar@desyatka.com.ua
www.desyatka.com.uaТемы, программы семинаров
(в т.ч. их отдельные фрагменты)
и материалы семинаров
являются объектами авторского
права и охраняются в
соответствии с
законодательством Украины
ЗУ "Об авторском праве
и смежных правах", ст.36 ГКУ

 

© Все права защищены. При
использовании материалов
ссылка на сайт desyatka.com.ua
обязательна
Строительство Разрешительная Документация в Строительстве Определение Сметной Стоимости Ценообразование Договорные Отношения Дозвільна  Документація Визначення Кошторисної Вартості  Ціноутворення Будівництва Договірні Відносини у Будівництві

БУДІВНИЦТВО: нова дозвільна документація у будівництві.
Ціноутворення у будівництві. Визначення кошторисної вартості будівництва (у будівництві). Практичні питання.  Договірні відносини в будівництві.  
     

Новий ДСТУ – Н Б В.1.2-16:2013 для визначення категорії складності
(вступив в дію 1 вересня).
Штрафи за заниження категорії складності – від 100 000 грн.

СТРОИТЕЛЬСТВО: новая разрешительная документация в строительстве. Ценообразование в строительстве. Определение сметной стоимости строительства. Практические вопросы. Договорные отношения в строительстве. 


23 - 24 жовтня   
м. Київ

     

У роботі семінару беруть участь:

головні спеціалісти, керівні працівники та провідні фахівці які розробляли нормативні документи з питань будівельної діяльності, ціноутворенні та економіки будівництва в Україні. 

 

   ПРОГРАМА:

 

 • Основні иитання діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України на сучасному етапі.
 • Порядок отримання дозвільних документів на виконання підготовчих і будівельних робіт та введення об'єктів будівництва в експлуатацію. Спрощення дозвільної процедури для об’єктів IV-V категорії складності. Посилення та персоніфікація відповідальності за порушення технічного регламенту та будівельних норм і правил.
 • Система нормування і стандартизації в будівництві в Україні.
 • Сучасний стан нормативно-правової бази ціноутворення у будівництві. Практичні питання контролю вартості у будівництві.
 • Визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу ( інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт) у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).
 • Можливість включення в ЗКР витрат підрядника на розвиток власно бази виробництва та поповнення парку будівельних машин та механізмів.
 • Врахування вартістю будівництва коштів на покриття відрахувань на розвиток соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури населених пунктів.
 • Форми КБ-2в та КБ-3 їх суть та особливості використання.
 • Особливості визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання  та устаткування.
 • Особливості визначення вартості пусконалагоджувальних робіт та включення її до кошторисної вартості будівництва.
 • Розробка ресурсних кошторисних норм на будівельно- монтажні роботи, а також на експлуатацію будівельних машин и механізмів, які відсутні у діючий базі.
 • Порядок оформлення скоригованої кошторисної документації яка підлягає перезатвердженню.
 • Нормативно-правові аспекти встановлення прав і зобов'язань учасників будівництва.
 • Нормативно-правова база ціноутворення у будівництві в частині проектно-вишукувальних робіт – сучасний стан та перспективи розвитку.
 • Проектна документація у будівництві – стадії проектування. Останні зміни в порядку розробки проектної документації. Договірні особливості оформлення взаємовідносин з проектувальником.
 • Новий ДСТУ Н Б В.1.2-16:2013«Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва». Правовий статус: обов’язковість виконання, штрафні санкції (від 100 000 грн. згідно п.2 З «Про містобудівну діяльність» на юридичну особу та адмінштраф на учасників розробки проектної документації). Проблемні питання застосування. Як підтвердити правильність розрахунків категорії складності. Наслідки заниження. Приклади розрахунків.
 • Нова редакція Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів. Державні будівельні норми ДБН А.2.2-3-2012 «Склад та зміст проектної документації на будівництво». Особливості узгодження проектної документації.
 • Проектування в будівництві. Особливості визначення кошторисної вартості проектних (калькуляційний та нормативний метод) і вишукувальних робіт.
 • Нове в проведенні експертизи проектів будівництва з урахуванням положень Закону України N 3038-V від 17.02.11р. «Про регулювання містобудівної діяльності» та Закону України № 4220-УІ від 22.12.2011 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності».
 • Особливості прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта. Декларація та Сертифікат як підстави для отримання Свідоцтва. Особливості регулювання процедури введення об’єкта в експлуатацію (строки, заповнення документів, підписання Акту готовності). Перевірка документів ДАБІ. Можливості легалізації складних об’єктів, що збудовані без відповідних документів. Паспортизація та огляд об’єкту будівництва – нові вимоги. Нові законодавчі ініціативи.  
 • Що таке об'єкт незавершеного будівництва. Законодавче визначення. Які документи свідчать про статус об'єкта незавершеного будівництва. Основні права та обов'язки власника об'єкта незавершеного будівництва.
 • Аналіз можливих шляхів придбання об'єкта незавершеного будівництва. Продаж будівельних матеріалів. Передача майнових прав за інвестиційними договорами. Передача функцій замовника будівництва. Укладення інвестиційного договору. Укладення договору про спільну діяльність. Порядок продажу об'єктів незавершеного будівництва на аукціоні (конкурсі).
 • Оформлення і реєстрація землі та існуючих об’єктів нерухомості. Правовстановлюючі документи та їх отримання на землю та існуючі об’єкти нерухомості. Особливості проведення технічної\ інвентаризації. Новий порядок державної реєстрації майнових прав на нерухомість та їх обмежень: шляхи вирішення спірних питань. Функції БТІ.
 • Договір підряду в будівництві. Правовий режим договору підряду на капітальне будівництво: істотні умови договору, загальні умови укладення договору підряду (Постанова КМУ від 01.08.2005 р. № 668), принцип генерального підряду (генеральний підрядник і субпідрядники), ліцензування діяльності підрядника. Використання гарантійних термінів; приховані дефекти. Варіантність ціни в підрядних договорах. Закупівля устаткування у складі підрядного договору. Умови укладення договорів підряду за результатами тендеру. Нове у порядку виконання підрядних договорів. Контроль за виконання договору. Відповідальність за договором будівельного підряду (в т.ч. майнова). Порядок розірвання договору підряду, в т.ч. в односторонньому порядку. Взаємовідносини «підрядник-субпідрядник» (розрахунки, розподіл відповідальності, терміни, відшкодування збитків).  Відновлення порушених інтересів організації (підприємства). Випадки визнання підрядних договорів недійсними. Типові помилки. Податкові наслідки: альтернативні режими оподаткування, перша поставка житла. Ризики оформлення права власності.
 • Нова судова практика відносно договорів підряду – лист ВГСУ № 01-06/374/2013 від 18.02.2013р.
 • Договір про спільну діяльність (просте товариство). Правовий режим договору про спільну діяльність: характер, особливості, істотні умови договору. Загальноправові ризики та сфера застосування. Моделі спільної діяльності. Реєстрація договорів та податковий облік. Податкові наслідки. Ризики оформлення права власності.
 • Договір купівлі-продажу і попередній договір.  Правовий режим і сфера застосування договорів купівлі-продажу нерухомості, купівлі-продажу об'єкта незавершеного будівництва, договору резервування. Укладення попереднього договору щодо нерухомості, що будується. Оподаткування. Ризики оформлення права власності.
 • Договір купівлі-продажу майнових прав. Особливості договору купівлі-продажу майнових прав. Чи можливе укладання такого договору забудовником? Оподаткування. Ризики оформлення права власності.
 • Договір доручення (комісії). Правовий режим: договір доручення, договір комісії, агентський договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Моделі посередницьких договорів. Оподаткування Ризики оформлення права власності.
 • Інвестиційний договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Податкові наслідки. Ризики оформлення права власності.

Вартість участі одного слухача - 1860 грн.   Для двох учасників від однієї організації – знижка 5%
                                                                                  Для трьох і більше учасників від однієї організації – знижка 10%

                                                                  

В рахунок вказаної суми входить плата за:

 • лекції і консультації;
 • CD-диск з нормативно-методичними матеріалами;
 • ділові аксесуари;
 • обіди у ресторані;
 • каву у перервах;
 • сертифікат.

Реєстрація учасників з 8.30 до 9.00 за адресою: м.Київ, вул. Михайлівська, 1/3, готель "Козацький".
Проїзд на метро до станції "Майдан Незалежності".

Для участі необхідно:

 • заповнити і відправити заявку на участь;
 • одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом
  (e-mail, факсом)
 • оплатити участь.

                                                                Наші телефони: (044) 451-88-12 (багатоканальний);
                                                                                               (044) 393-14-66 ; (050) 312-34-73 .

   Задайте вопрос лектору
   Вопрос:

   Версия для печати