 |
|
|
© Все права защищены. При использовании материалов ссылка на сайт desyatka.com.ua обязательна |
|
|
Разрешительная Проектная Документация в Строительстве Определение Регистрация прав на Недвижимость Стоимости Строительства Ценообразование Новые ДСТУ Дозвільна Проектна Кошторисна Документація Определение В |
|

БУДІВНИЦТВО в 2015-2016р. Децентралізація дозвільних процедур. Нова дозвільна документація. Нова нормативна база у сфері ціноутворення, проектування, експертизи та експлуатації. Договірні відносини.
СТРОИТЕЛЬСТВО в 2015-2016г. Децентрализация разрешительных процедур. Новая разрешительная документация. Новая нормативная база в сфере ценообразования, проектирования, экспертизы и эксплуатации. Договорные отношения.
17 - 18 грудня м. Київ
У роботі семінару беруть участь:
керівні працівники, головні спеціалісти та провідні фахівці які розробляли нормативні документи з питань будівельної діяльності, ціноутворенні та економіки будівництва в Україні. |
Програма семінару:
- Нові положення і тенденції в регулюванні будівельної діяльності України в 2015-2016 р.
- Реформування системи державного архітектурно-будівельного контролю, державний архітектурно-будівельний нагляд. Закон про децентралізацію Державної архітектурно-будівельної інспекції України:
• Які повноваження передаються? • Як буде відбуватися передача повноважень на місця? • Здійснення дозвільних процедур після децентралізації. • Повноваження інспекторів державного будівельного контролю та нагляду. Відповідальність.
- Діяльність реформованої ДАБІ в перехідний період. Як її реалізують структурні підрозділи. Мораторій на перевірки. Чи може ДАБІ здійснювати контрольні функції? Чи розповсюджується він на об’єкти будівництва.
- Зміни в ліцензуванні будівельної діяльності. Зміни в ліцензійній процедурі отримання, переоформлення, анулювання, видачу дублікату ліцензії, внесення змін в перелік робіт.
- Дозвільна документація у будівництві. Етапи змін. Порядок отримання дозвільних документів на виконання підготовчих і будівельних робіт та введення об’єктів будівництва в експлуатацію.
• Декларація на початок виконання будівельних робіт. • Зміни порядку подачі декларативних документів. Нові форми декларативних документів. • Порядок набуття прав на виконання будівельних робіт на об’єктах IV та V категорії. • Порядок набуття права на експлуатацію об’єктів IV та V категорії.
- Європейські коди: паралельна система проектування; особливості взаємовідношення з МБУО, експертизою, набуттям права на виконання будівельних робіт та експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів.
- Вплив порядку затвердження проектів будівництва та їх експертизи на мотивацію учасників будівельного ринку.
- Нові ДСТУ – ресурсні елементні кошторисні норми на будівельні та ремонтно-будівельні роботи.
- Проект ДБН щодо підтримання експлуатаційної придатності будівель та споруд:
• Створення експлуатаційної придатності та безпеки об’єкта і її підтримання на подальших етапах життєвого циклу. • Заходи з догляду – підтримування (або поліпшення) експлуатаційної придатності об’єкта на етапах його експлуатації. • Безпека об’єкта на всіх етапах життєвого циклу. • Нагляд за об’єктом – визначення змісту, обсягів і термінів здійснення заходів з догляду. • Сукупність та взаємозв’язок заходів з догляду і нагляду. • Комплектування необхідної експлуатаційної документації для об’єкта, її оновлення і доповнення. • Дії щодо об’єктів у непридатному до нормальної експлуатації та аварійному технічному стані.
- Кошторисне нормування у будівництві. Практика визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу за ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт, у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).
- Перерахування кошторисної документації, пов’язаного зі зростанням вартості матеріальних ресурсів у сучасних економічних умовах. Необхідність коригування кошторисної частини проектів будівництва та перезатвердження проектів будівництва.
- Форми звітних документів у вітзичняному законодавстві та за проформами ФІДІК.
- Концептуальні засади механізму визначення вартості будівництва об’єктів інфраструктури з урахуванням змін в системі ціноутворення.
- Особливості визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання та устаткування.
- Об'єкти-аналоги. Правила складання та використання.
- ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» - нові вимоги до складу та змісту проектної документації. Порядок розроблення проектної документації об’єктів в розрізі дій сертифікованих інженерів-проектувальників.
- Визначення класу наслідків та категорії складності об’єкту будівництва. Оптимізація категорії складності. Практичні
питання, приклади розрахунків. Рекомендації.
- Практичні питання визначення вартості робіт з науково-технічного супроводу (ДБН В.1.2-5:2007) у будівництві. Новий ДСТУ «Нормативи витрат праці для визначення вартості науково-дослідних робіт у будівництві».
- Визначення кошторисної вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації (ДСТУ Б Д.1.1−7:2013). Нові зміни з 1 січня 2016 р.
• Застосування усереднених відсоткових показників до вартості будівельних робіт. • Відшкодування витрат генерального проектувальника. • Визначення вартості проектування об’єктів невиробничого та виробничого призначення проектних робіт лінійних об’єктів. • Розподіл вартості проектних робіт по окремих стадіях проектування, між виконавцями окремих розділів проектної документації. • Визначення договірної ціни, прибуток, середньомісячна заробітна плата проектувальника. • Обґрунтування фактичних витрат при розрахунку вартості проектних робіт. • Приклад Розрахунку коефіцієнта для визначення ціни тендерної пропозиції. • Використання Збірників часів Радянського Союзу. • Вартість експертизи проектної документації, хто виконує експертизу. • Помилки при експертизі кошторисів на вишукувальні роботи. • Визначення вартості проектно-вишукувальних робіт калькуляційним методом. (чи змінилися індекси 7,77 та показник вартості 355 грн. в розрахунку на 1 люд. день?) • Визначення вартості за формою № 3−П (зміни та уточнення).
- Порядок оформлення скоригованої кошторисної документації яка підлягає перезатвердженню.
- Містобудівна документація. Окремі види містобудівної документації. Генеральний план населеного пункту, як головний вид містобудівної документації. План зонування. Детальний план території. Як розробляються. Проблемні моменти.
- Розробка проектної документації в будівництві згідно ДСТНУ. Нові зміни. Визначення класу наслідків та категорії складності об'єкта. Хто здійснює розрахунок. Сертифікація проектувальників, кошторисників.
- Порядок розробки ресурсних кошторисних норм на будівельно-монтажні роботи, а також на експлуатацію будівельних машин і механізмів, які відсутні в діючій базі.
- Експертиза в будівництві. Коли її проведення є обов'язковим. Які підприємства можуть її виконувати (критерії відбору). Особливості проведення комплексної експертизи, експертизи за напрямками. Оформлення результатів. Порядок усунення зауважень експерта.
- Авторський та технічний нагляд. Проблеми передачі, основні законодавчі колізії та норми. Договірне право. Нові зміни.
- Спрощена процедура будівництва. Будівельний паспорт.
- Будівельні роботи. Декларації, отримання дозволу на виконання будівельних робіт. Останні зміни у формах і порядку заповнення. Зменшення причин відмови в реєстрації та видачі документів на місцевому рівні. Функції і відповідальність технагляду.
- Прийняття збудованого об'єкта в експлуатацію. Проблемні моменти.
- Проблеми сплати до фонду пайової участі та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури. Питання передачі мереж побудованих за кордоном земельних ділянок. Що таке об'єкт незавершеного будівництва. Аналіз можливих
шляхів придбання об'єкта незавершеного будівництва в 2015р.
- Порядок проведення технічної інвентаризації.
- Зміни системи реєстрації майнових прав на об'єкти нерухомості. Нові реформи. Нові суб'єкти реєстрації. Ризики та
захист прав власності.
- Реєстрація прав власності на новозбудовані та реконструйовані об'єкти нерухомого майна - нові зміни в 2015р.
- Необхідність реєстрації права користування будівлею або іншими капітальними спорудами.
- Особливості оформлення самовільно побудованих об'єктів (судовий і позасудовий порядки). Практика та особливості легалізації перепланувань.
- ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ У БУДІВНИЦТВІ в 2015-2016р.
- НОВА НАСТАНОВА щодо ПІДГОТОВКИ та СКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ ГЕНПІДРЯДУ!!
- Генпідряд - істотні умови договору підряду, принцип генпідряду. Варіантність ціни в підрядних договорах. Гарантійні строки, приховані дефекти, позовна давність. Контроль за виконанням договору підряду. Відповідальність за договором будівельного підряду (в т.ч. майнова). Штрафні санкції. Порядок розірвання в т.ч. в односторонньому порядку. Вплив змін в проектну документацію
- Нюанси взаємовідносин «підрядник-субпідрядник» (розрахунки, розподіл відповідальності, терміни, відшкодування збитків). Відновлення порушених інтересів підприємства.
- Договір на виконання проектних і проектно-вишукувальних робіт (аналіз порядку виконання основних зобов'язань сторін за договором, майнові і немайнові авторські права на проект, порядок їх передачі і наслідки порушення.
- Договір авторського нагляду: істотні умови і відповідальність.
- Управління проектом (правова суть договору, змішаний характер, аналіз можливих правовідносин, що містяться в договорі, розподіл відповідальності між замовником.
- Договір про спільну діяльність. Загальноправові ризики та сфера застосування. Реєстрація, розподіл обов’язків та відповідальності. Моделі спільної діяльності. Податкові наслідки. Ризики оформлення права власності.
- Договір купівлі-продажу і попередній договір. Правовий режим і сфера застосування договорів купівлі-продажу нерухомості, купівлі-продажу об'єкта незавершеного будівництва, договору резервування. Спірні питання переходу права власності. Укладення попереднього договору щодо нерухомості, що будується. Визначення експертної вартості в нових умовах. Ризики оформлення права власності.
- Договір купівлі-продажу майнових прав.
- Договір доручення (комісії). Договір доручення, договір комісії, агентський договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Моделі посередницьких договорів.
- Інвестиційний договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Ризики оформлення права власності.
- Посилення відповідальності юридичних та фізичних осіб у сфері містобудівної діяльності. Види відповідальності та з якого моменту вона виникає. Факти, що свідчать про наявність підстав щодо притягнення до відповідальності.
Вартість участі:
- Вартість участі одного слухача 2450 грн.
Знижки:
- Для двох учасників від однієї організації – знижка 5%
- Для трьох і більше учасників від однієї організації – знижка 10%
Вартість включає:
- лекції і консультації;
- CD-диск з нормативно-методичними матеріалами;
- ділові аксесуари;
- обіди у ресторані;
- кава-брейки рівня 5*у перервах;
- сертифікат.
Для участі необхідно:
заповнити і відправити заявку на участь;
одержати рахунок, який наш менеджер надішле зручним для Вас способом (e-mail, факсом);
оплатити участь.
Додаткова інформація:
- (044) 451-88-12
- (044) 393-14-66
- (050) 312-34-73

Версия для печати
|
|
|
 |